Noskaidroti “Pūķaraga” minigolfa turnīra uzvarētāji

08.05.2009 10:52

2.maijā noslēdzās minigolfa turnīrs Liepājas rajona “Pūķaragā”, informē organizatori. Tas kopumā pulcēja vairāk kā 30 dalībniekus – gan minigolfa profesionāļus, gan amatierus. Latvijas izlases treneris Verners Kiršs atzina, ka tas ir necerēti daudz, un amatieru skaits liecina par šī sporta veida popularitāti, kas pastiprina nepieciešamība pēc jauniem golfa laukumiem.

Sacensības notika trīs apļos. Sīvā cīņā “Pūkaraga” kausu profesionāļu konkurencē ar 67 punktiem izcīnīja Latvijas izlases treneris Verners Kiršs, otro vietu ar 73 punktiem ieņēma Jānis Medveckis, trešo ar 74 punktiem Madara Kirša.

Amatieru konkurencē pirmo vietu ar 93 punktiem ieņēma Leo Urbāns, otro ar 105 punktiem Baiba Vieglā un trešo ar 112 punktiem Aldis Rudēvics.

Pēc turnīra V.Kiršs atzina, ka apstākļi turnīra norisei bija tik labvēlīgi, ka iespējams tiks apspriesta iespēja minigolfa laukumus “Pūķaragā” iekļaut Latvijas kausa izcīņas posma organizēšanā. “Nākotnē tos varētu izmantot amatieru maču organizēšanai šaipusē, jo laukumi ir gana kvalitatīvi un vieta ļoti laba,” pārliecināts V.Kiršs. Tāpat viņš priecājas par kuplo dalībnieku skaitu amatieru klasē, jo ir cerības, ka no nākotnē kāds no viņiem varētu pievienoties profesionāļiem.

Latvijas kausa I posms minigolfā notiks 10.maijā Rīgā pie “Joker” kluba.