Sestdiena, 20. aprīlis Mirta, Ziedīte

Noskaidroti smilšu pavēlnieki un pavēlnieces

23.08.2018 07:04

Ir noskaidroti Liepājas kāpu smiltīs notikušās pludmales volejbola un tenisa līgas uzvarētāji individuālās kategorijās.

Pirmie savus rēķinus nokārtoja pludmales volejbolisti, kuru sacensību pēdējā posmā piedalījās 38 sportisti. Vīru ieskaitē uzvarēja Gints Sedols un Artis Zombergs, labākās no dāmām bija Zane Lobānova un Sanita Punga, bet senioru ieskaitē 1. vietu posmā izcīnīja Raimonda Ukavica, Gata Griezīša un Andra Tetera trio.

Sezonas noslēguma tabulā vīriešu ieskaites uzvarētājs Pauls Juriks 2. vietas ieguvēju Jāni Jerumani apsteidza par 2 punktiem, bet dāmām cīņa bija vēl spraigāka – sezonas čempione Zane Lobānova apsteidza Ingu Čanderi tikai par 1 punktu.

Saistoša cīņa izvērtās arī pludmales tenisā, kur sievietēm titula cena bija 1 punkts, bet vīriešiem četri labākie sportisti iekļāvās 3 punktu robežās. Viens no Liepājas vadošajiem pludmales volejbolistiem Artis Zombergs šī sporta veida sezonas kopvērtējumā palika ārpus pirmā trijnieka, toties triumfēja pludmales tenisa sacensībās kungu ieskaitē, bet labākā no dāmām bija Kitija Kļaveniece.

Pludmales tenisa sacensību pēdējais posms sekmīgs bija Liepājas florbolistiem – finālā satikās četri šī sporta veida pratēji. Cīņā par 1. vietu Gints Siliņš ar Kasparu Klameru ar 6-1 uzvarēja Mārtiņu Krūmu un Elanu Zīvertu. Sieviešu konkurencē finālā Laura Prikule un Elīna Zīverte ar 6-2 pārspēja “Liepājas” futbolistes Lailu Beieri un Karlīnu Miksoni.