Ogre uzvar Vaiņodi

08.03.2015 18:09

Šodien Latvijas vīriešu handbola čempionātā kārtējo panākumu izcīnīja Latvijas vicečempioni “Ogre/Miandum”, kas izbraukumā pārspēja “Vaiņodi”, savukārt čempioni “Tenax” apspēlēja ASK/LU.

Ogres un Vaiņodes komandu trešajam duelim šajā sezonā bija tikai formāla nozīme, jo abas komandas jau bija nodrošinājušas, attiecīgi, ceturto un piekto vietu, taču ogrēnieši noteikti vēlējās revanšēties par zaudējumu Vaiņodē sezonas pirmajā pusē. Turklāt šajā mačā pēc savainojuma izdziedēšanas atgriezās viens no ogrēniešu līderiem Artis Kurmēns.

Lai gan spēles rezultātu pēc Anda Grundmaņa metiena atklāja vaiņodnieki, turpinājumā iniciatīva piederēja “Ogre/Miandum”, kas kontrolēja notikumus laukumā visa puslaika garumā un pirmās 30 minūtes noslēdza ar septiņu vārtu pārsvaru – 16:9. Otrā puslaika sākumā Arvis Laganovskis panāca +8, bet vēlāk mājiniekiem izdevās nedaudz rezultāta starpību samazināt. Tomēr ogrēniešu uzvara apdraudēta netika – 30:26. Uzvarētāju labā 25 no 30 punktiem guva brāļi Laganovski un Kurmēns.

Vaiņode – Ogre/Miandum 26:30 (9:16)
Vaiņode: A. Pāvils 7, Grundmanis 6, Mikāls 5, O. Pāvils 4, M. Mickus 2, Auders 1, Juzups 1.
Ogre: Arvis Laganovskis 9/1, Artis Laganovskis 8, Kurmēns 8, Lepers 3, Avotiņš 1, Želna 1.