Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Olimpiskā centra arēnā – cīņu šovs “Fight Night Liepāja” ar labāko Liepājas sportistu piedalīšanos

Olimpiskā centra arēnā – cīņu šovs “Fight Night Liepāja” ar labāko Liepājas sportistu piedalīšanos
16.08.2019 10:14

liepajniekiem.lv

5.oktobrī Liepājas Olimpiskā centra lielajā arēnā notiks cīņu šovs “Fight Night Liepāja” ar labākajiem Liepājas cīņas sporta pārstāvjiem – Kristapu Zīli, Kristapu Zuļģi un Arinu Mucenieci, informē cīņu šova organizatori. Cīņas būs pēc kikboksa, kikboksa un MMA noteikumiem.

Lai arī šobrīd vēl noris pārrunas ar vairākiem Latvijā un plašāk pazīstamiem cīņas sporta pārstāvjiem, zināms, ka savu dalību apstiprinājis Liepājā populārākais cīņas sportists Kristaps Zīle, kurš ir pasaules vicečempions kikboksā, aizvadījis cīņas zem pasaules slavenās kikboksa organizācijas “Glory”, mājas sienās nav cīnījies vairākus gadus.

Tāpat ir panākta sadarbība ar labāko Liepājas profesionālo bokseri Kristapu Zuļģi, kurš vairākus gadus aizvada profesionālas cīņas Anglijā. Pēdējo reizi Liepājā K.Zuļģis cīnījies pirms vairāk nekā astoņiem gadiem cīņu šovā “Fight Arena”, 1.raundā ar skaistu nokautu uzvarot bokseri no Krievijas. Kristapam līdzi uz Latviju dosies arī Anglijas profesionālās federācijas menedžeris, kurš vēros cīņas un meklēs jaunos talantus no Liepājas.

Iespēja sevi parādīt būs arī gados jaunajai liepājniecei Arinai Muceniecei. Neraugoties uz savu vecumu, viņa šogad ir uzvarējusi Pasaules kausā kikboksā Wako versijā, kā arī ieguvusi Baltijas čempionāta titulu kikboksā (Wako), kā arī ir seškārtēja Latvijas čempione kikboksā.

Cīņu šovs “Fight Night Liepāja” organizē biedrība “KK& RM Promotions”, kuras valdes sastāvā ir Kārlis Kupšis un Raitis Mičulis. “Pasākums tiks veidots kā šovs ar ringa meitenēm, rezervējamiem galdiņiem, mūziku, gaismām un dūmiem,” pastāsta šova rīkotāji. “Ideja radās, apmeklējot cīņu šovus Rīgā, Ķekavā, Saldū. Redzot apmeklētāju lielo interesi par cīņas sportu, sapratām, ka Liepājai ir visi nepieciešamie priekšnosacījumi – augsta līmeņa sportisti, liepājnieku interese, sporta arēna, – lai noorganizētu kvalitatīvu sporta pasākumu.”

“Ticam, ka mūsu organizētais pasākums dos motivāciju jaunajiem Liepājas sportistiem nopietnāk trenēties un pilnveidoties, lai arī viņi nākotnē varētu piedalīties augsta līmeņa sacensībās šeit pat Liepājā,” organizatori norāda, ka viņu mērķis ir izveidot komandu no Liepājas sportistiem, kuri katru gadu varētu cīnīties turnīrā pret Latvijas un Eiropas valstu uzaicinātiem augsta līmeņa sportistiem.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli