Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Olimpiskās multihalles atvēršanas svētki paredzēti augustā

Olimpiskās multihalles atvēršanas svētki paredzēti augustā
07.02.2008 18:08

0

Atslēgvārdi

Liepājas Olimpiskās multihalles atvēršanas svētki paredzēti 3.augustā, aģentūru LETA informēja Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciālists Edgars Lākutis. Jau zināmi vairāki pasākumi, kuri notiks multihallē. Novembrī hallē notiks Latvijas 90.dzimšanas dienas svinīgais pasākums. Nākamajā, 2009.gadā, hallē notiks Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm vienas apakšgrupas spēles.

Multihallē regulāri tiks rīkoti arī dažāda mēroga kultūras un sporta pasākumi, kuru organizēšanā piedalīsies gan Liepājas domes Sporta, gan Kultūras pārvalde. Hallē mājvietu radīs arī Liepājas profesionālais vīriešu basketbola klubs “Liepājas Lauvas”, kas hallē aizvadīs Baltijas un Latvijas Basketbola līgu spēles.

Liepājā turpinās plānošana jaunceļamās Olimpiskās multihalles telpu racionālai un efektīvai izmantošanai, aģentūru LETA informēja SIA “Liepājas Olimpiskais centrs” valdes priekšsēdētājs Gatis Griezītis.

Olimpiskās multihalles uzcelšana Liepājā atrisinās skolu sporta zāļu trūkumu, kā arī sekmēs sporta un tūrisma uzplaukumu visā reģionā. SIA “Liepājas Olimpiskais centrs” ir izsludinājusi konkursu uz divām štata vienībām projektu vadītājiem. Viens projektu vadītājs strādās ar kultūras projektiem, otrs – ar sporta projektiem. Konkurss noslēgsies 15.februārī.

Projektu vadītāju galvenais uzdevums būs plānot un organizēt telpu noslogojumu Liepājas Olimpiskā centra multifunkcionālajā sporta hallē, kā arī veicināt un koordinēt sadarbību ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Liepājas Olimpiskās multihalles celtniecības projektu kopīgi īsteno Liepājas pašvaldība ar valsts atbalstu. Halli būvē AS “UPB” uzņēmums “Nams”. Ēkas celtniecības kopējās izmaksas sasniedz 14,2 miljonus latu, no kuriem 7,1 miljons ir valsts finansējums. Savukārt no pilsētas budžeta šogad halles celtniecībai atvēlēti gandrīz četri miljoni latu, un tās celtniecība ir viens no Liepājas pašvaldības lielākajiem pašlaik īstenotajiem projektiem.

Liepājas Olimpiskā multihalle būs multifunkcionāla sporta būve. Tas nozīmē, ka tā kalpos ne tikai kāda viena sporta veida pārstāvjiem, bet gan komandu sporta spēlēm, gan individuālajiem sporta veidiem. Uz augstas kvalitātes seguma laukumiem varēs spēlēt basketbolu, volejbolu, handbolu, florbolu, varēs nodarboties ar boksu un dažādiem cīņas sporta veidiem, sporta dejām, galda sporta spēlēm, kā arī ar fiziskām aktivitātēm, lai liepājnieki uzturētu sevi labā formā. Sporta kompleksu varēs izmantot arī koncertu, izstāžu, semināru, konferenču un cita veida lielu pasākumu organizēšanai.

LETA

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli