Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Oskaram Pāvilam deviņi vārti, “Vaiņode” pietuvojas Virslīgas “top 4”

17.11.2019 22:27

Latvijas “SynotTip” handbola Virslīgas piektajā pozīcijā nostiprinājusies “Vaiņodes” komanda, kas savā laukumā, pateicoties Oskara Pāvila deviņiem gūtajiem vārtiem, ar 30:24 sakāva “MSĢ/LAT 2000” vienību.

Murjāņieši vakar Kuguros bija spējuši ar 31:30 nedaudz negaidīti pārspēt “Jūrmalas Sporta” handbolistus, pakāpjoties uz sesto pozīciju kopvērtējumā. Arī maču Vaiņodē jaunatnes izlases bāzes komanda uzsāka visnotaļ daudzsološi, pēc trim pēc kārtas gūtiem vārtiem 17. minūtē iegūstot vadību ar 9:8. Tomēr puslaika otrajā daļā izpaudās vaiņodiešu pārākums, mājiniekiem pārtraukumā dodoties ar trīs vārtu handikapu kabatā – 16:13.

Pēc 15 minūšu pauzes “MSĢ/LAT 2000” sportistiem pietrūka spēka, lai otrajā izbraukuma spēlē divu dienu laikā spētu pacīnīties par negaidītu panākumu. Šoreiz “Vaiņodei” izdevās pakāpeniski palielināt savu atrāvienu, novedot cīņu līdz visnotaļ drošai uzvarai.

Brāļi Pāvili šodien kopumā murjāņiešu vārtos iemeta 16 bumbas, Aināram izceļoties ar septiņiem vārtu guvumiem. Viesu rindās pa piecām reizēm izcēlās Gints Greikšs un Jurģis Strēlis.

“Vaiņode” – “MSĢ/LAT 2000” 30:24 (16:13)

Vaiņode: Oskars Pāvils 9/5, Ainārs Pāvils 7, Pumpurs 6, Kristers Plūme 3, Mickus 2, Rihards Plūme 2, Dīks 1.
MSĢ/LAT 2000: Strēlis 5, Greikšs 5, Jurševskis 4/1, Šuleiko 2, Serafimovičs 2, Juzups 2, Rogonovs 2/2, Kalējs 1, Putniņš 1.