Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Panākumi “Dienas” kausa izcīņā

05.12.2006 20:57

0

Pagājušās nedēļas nogalē Daugavpilī norisinājās laikraksta “Diena” kausa izcīņa peldēšanā, kurā labus rezultātus sasniedza Liepājas peldētāji. Šajos mačos par augstvērtīgāko rezultātu parūpējās mūspuses labākais peldētājs Romāns Miloslavskis, kurš savā kroņdistancē – 200 metru brīvā stila peldējumā, distanci veicot vienā minūtē un 51,28 sekundēs, izcīnīja ne tikai uzvaru, bet arī uzstādīja jaunu sacensību rekordu. R.Miloslavskim tā nebija vienīgā zelta medaļa, jo liepājnieks bija ātrākais arī 50 metru (24,18) brīvā stila un 100 metru (58,29) kompleksajā peldējumā.

Pie divām augstākā kaluma godalgām tika Zane Dēbele, kas palika nepārspēta 100 (1:06,88) un 200 metru (2:25,31) peldējumā uz muguras. Arī Liepājas jaunais peldētājs Ņikita Duboviks izcīnīja divas pirmās vietas, viņš, tāpat kā Z.Dēbele, bija labākais 100 (1:01,31) un 200 metru (2:13,75) peldējumā uz muguras. Vēl no mūsējiem sudrabs tika Denisam Saglajevam, kas 200 metrus brasā veica divās minūtēs un 25,09 sekundēs, bet Sabīne Atte bija otra ātrākā 100 metru kompleksajā peldējumā – 1:13,19, viņai arī bronza četras reizes garākā distancē (5:39,00).

Spraigas cīņas notika arī stafešu disciplīnās, kur labāk tomēr veicās dāmām – Kurzemes apvienotā komanda triumfēja gan 4 x 50 metru brīvā stila pledējumā, gan tikpat garā distancē tauriņstilā, savukārt Kurzemes kungu izlase ieņēma attiecīgi trešo un otro vietu.