Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Panākumi Latvijas čempionātā jauniešiem

12.09.2016 13:09

Augustā tenisa centrā “Lielupe” notika Latvijas čempionāts jauniešiem tenisā visās vecuma grupās, no kurām ar dažāda kaluma medaļām gan viespēlēs, gan dubultspēlēs atgriezās Liepājas tenisa sporta skolas jaunie tenisisti. Kopumā liepājnieki izcīnīja 15 medaļas, tai skaitā, 10 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas godalgas.

U12 vecuma grupā zēniem par čempionu gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs kļuva Dāvids Špaks, kurš pārī spēlēja ar savu treniņu biedru Dāvi Roli. Meitenēm zelta medaļa tika iegūta dubultspēlēs, apvienojot spēkus Evelīnai Ķīvītei ar rīdzinieci Amēliju Šūpulnieci.

U14 vecuma grupā zēniem vienspēlēs 2.vietu izcīnīja Valērijs Vorobjovs, toties dubultspēlēs viņš kopā ar Danielu Linkunu-Morozovu palika nepārspēti. Meitenēm par divkāršu čempioni šajā vecuma grupā kļuva Elza Tomase. Dubultspēlēs uzvaru palīdzēja kaldināt Rīgas tenisiste Dārta Daļecka. Dubultspēlēs 3.vietu ieguva liepājnieču duets Alise Vindiga un Dana Gribeļska.

U16 vecuma grupā zēniem 3.vietu dubultspēlēs izcīnīja Ulmanis/Grodskis. Meiteņu konkurencē Patrīcija Špaka bija stiprākā gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs kopā ar Stefāniju Poļiščuku. Dubultspēlēs sudraba medaļas ieguva liepājnieces Alise Grundule un Katrīna Lasmane.

U18 vecuma grupā jauniešiem par dubultspēļu čempioniem kļuva Jakovļevs/Rolis. Jaunietēm 1.vietu izcīnīja Rebeka Mertena un dubultspēlēs kopā ar vēl vienu liepājnieci Martu Pagrabu ieguva bronzas godalgu.