Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Papildināts – Miloslavskis pasaules čempionātā 100 metru brīvā stila distancē ieņem 56.vietu

28.03.2007 19:04

0

Melburnā notiekošajā pasaules čempionātā peldēšanā Liepājas labākajam peldētājam Romānam Miloslavskim arī 100 metru brīvā stila peldējumā starts nebija veiksmīgs, un liepājnieks ieņēma 56.vietu. Atcerēsimies, ka sacensību pirmajā dienā 50 metru peldējumā tauriņstilā Romāns ieņēma 63.vietu, bet dienu vēlāk savā kroņdistancē – 200 metru brīvā stila peldējumā – viņš ierindojās 50.vietā. Šo pasaules čempionātu noslēgt uz patīkamas nots mūsu peldētājam neizdevās, jo arī 100 metru brīvā stila peldējumā Liepājas sportists stipri atpalika, lai kvalificētos nākamajai kārtai.

R.Miloslavskis distanci veica 50,86 sekundēs un savā priekšsacīkšu peldējumā spēja apsteigt tikai vienu dalībnieku, tādējādi ieņemot septīto pozīciju, bet kopvērtējuma ierindojoties tikai 56.vietā. Par uzvarētāju šajā disciplīnā priekšsacīkstēs negaidīti kļuva amerikānis Džeisons Lezaks – 49,02, kurš aiz sevis spēja atstāt tādus sportistus kā Filipo Magnini un Pīteru van den Hogenbandu.

Šis Pasaules čempionāts Miloslavskim izvērties ļoti neveiksmīgs, jo, ja pērn šāda mēroga sacensībās Šanhajā liepājnieka sniegumu ietekmēja veselības problēmas, tad tagad mūsu zelta zivtiņa, kas klusē jau pāris sezonu, pirms atbildīgā starta atzina, ka ir labā sportiskā formā. Vai tiešām Romānam šādā sabiedrībā vairs nav uz ko cerēt? To, visticamāk, mēs uzzināsim jau pavisam drīz, kad sportists kopā ar treneri atgriezīsies Liepājā.