Peldētāji turpina priecēt

12.07.2017 07:03

Rēzeknē aizvadītas Latvijas Peldēšanas federācijas kausa izcīņas sacensības. Šajos mačos atzīstami startēja arī Liepājas Kompleksās sporta skolas peldētāji, izcīnot vairākas godalgotās vietas.

LPF kausa izcīņas sacensības norisinājās Rēzeknes Olimpiskā centra brīvdabas 25 metru baseinā, un mačos piedalījās spēcīgs dalībnieku sastāvs.

No Liepājas Kompleksās sporta skolas peldētājiem uz goda pjedestāla kāpa Grigorijs Podļesnijs un Karolīna Kuļikova, kura jūnija vidū Latvijas junioru un jauniešu čempionātā uzvarēja četrās brīvā stila distancēs.

Podļesnijs ar rezultātu 4:09,26 palika nepārspēts 400 metru brīvā stila distancē. Šis panākums viņam deva 618 punktus, kas bija viens no augstvērtīgākajiem šo sacensību rezultātiem. Vēl Grigorijs ar rezultātu 8:45,26 izcīnīja 2. vietu 800 metru brīvā stila distancē.

Kuļikova ar rezultātu 27,81 ieņēma 2. vietu 50 metru brīvā stila distancē un, sasniedzot rezultātu 9:51,09, viņai tāds pats panākums arī 800 metru brīvajā stilā. Vēl vienu godalgu Karolīna izcīnīja 100 metru brīvajā stilā. Ar rezultātu 1:00,21 viņai 3. vieta.