Pieckārtējs Latvijas čempions

20.07.2010 07:02

Limbažos beidzies Latvijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kur lieliskus rezultātus uzrādīja liepājnieks Antons Knesis, kļūstot par pieckārtēju valsts čempionu.

Liepājas airēšanas treneris Omārs Sērmols pastāstīja, ka Antons Knesis uzvarēja 200, 500 un 1000 metru distancē divnieku un četrinieku ekipāžām, bet, startējot individuāli, izcīnīja bronzas medaļu 200 metru distancē. Savukārt cits Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēknis Aivis Tints divniekos šajās pašās distancēs izcīnīja trīs sudraba medaļas, bet četrinieku ekipāžām divreiz finišēja otrais, bet vienreiz trešais.

Nozīmīgākās sacensības liepājniekiem paredzētas jūlija beigās Maskavā, kur norisināsies Eiropas čempionāts kanoe airēšanā. Tajās startēs Agnis Brūders un Aivis Tints attiecīgi U-18 un U-23 vecuma grupās.