Piektdiena, 12. jūnijs Nora, Lenora, Ija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Platinī, Rumenige, Figu, Butragenjo…

Platinī, Rumenige, Figu, Butragenjo…
10.09.2010 07:00

No Eiropas klubu asociācijas asamblejas Ženēvā atgriezies sporta kluba “Liepājas metalurgs” ģenerāldirektors Ilgvars Šēns. Mūsu klubs tajā iestājās kā Latvijas čempionvienība.

Eiropas klubu asociācija ir jauna organizācija, dibināta 2008. gada janvārī, tajā kā biedri ir 197 Eiropas valstis un 151 klubs. Asociācijas prezidents ir Karls Heincs Rumenige. Ilgvars Šēns pastāstīja, ka asociācija ir kā klubu aizstāvības organizācija, kas cieši sadarbojas ar UEFA. Klāt bija arī UEFA prezidents Mišels Platinī.

Ilgvars Šēns par trim iespaidiem bagātām dienām Ženēvā: “Asamblejā bija sirsnīga atmosfēra. Vienkopus satikās visi Eiropas futbola grandi, un būt viņu vidū ir gods. Ir iedibināti jauni kontakti un pazīšanās. Asamblejas saviesīgajā daļā notika futbola turnīrs, kur baltajā komandā, kuras kapteinis bija Luišs Figu, biju iedalīts arī es, tiesa, laukumā neizgāju. Toties turnīrā spēlēja Platinī, Figu, Butragenjo.”

“Kurzemes Vārds”

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz