Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Priekulē nepārspēts – Razma

23.08.2017 07:32

Ir noskaidroti 2017. gada Priekules kausa ieguvēji šautriņu mešanā. Par turnīra uzvarētāju vīriešu konkurencē kļuva Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma.

Vīriešu konkurencē dominēja Priekules šautriņu metēji, un finālā Madars Razma tikās ar Latvijas ranga līderi Aigaru Strēli. Šoreiz gan spraigas cīņas nebija, un pārliecinošu panākumu ar 5:1 guva Madars Razma. Vēl viens ŠMK “Priekule” pārstāvis Kristaps Mickus un lietuvietis Arūnas Čiplis dalīja 3. vietu.

Sieviešu turnīra finālā tikās abas pašreizējās Latvijas ranga līderes Anda Seimane no BDK “Lūsis” un Sarmīte Lavrentjeva no “BAMS”. Abām sportistēm šis bija jau trešais fināls šogad, un arī šoreiz pārāka bija Lavrentjeva, kļūstot par Latvijas ranga līderi. Priekules sportistes Kristīne Mickus un Irēna Bauze ieņēma 3. vietu.

Jauniešu konkurencē nepārspēts palika Vecumnieku šautriņu metējs Rihards Slišāns, kurš finālā pārspēja ŠMK “Liepāja” pārstāvi Ralfu Laumani. Arī 3. vietā ierindojās Liepājas kluba šautriņu metējas Alise Veite un Ance Aļļe.

Toties liepājniekiem viss goda pjedestāls piederēja junioru grupā: 1. vietā – Ralfs Laumanis, 2. vietā – Roberts Buļko, 3. vietā – Ance Aļļe un Niks Janeks Kreitāls.

Priekules kausa izcīņas vīriešu pāru turnīrā uzvarēja mājinieki Aigars Strēlis un Kristaps Mickus, kuri finālā pārspēja Eldaru Abdulajevu un Dmitriju Beku no Baltkrievijas. Gatis Ozols no Irlavas un Artūrs Bauze no Priekules, kā arī Madars Razma pārī ar Rihardu Slišānu dalīja 3. vietu. Sieviešu pāru sacensībās triumfēja Sarmīte Lavrentjeva un Kristīne Zaķīte no “BAMS”, kuras finālā pārspēja Andu Seimani un Vitu Grebsku no BDK “Lūsis”, savukārt 3. vietu izcīnīja Marija Ružāne ar Zeltīti Stradi no Gulbenes un priekulnieces Irēna Bauze un Kristīne Mickus.