Revanšs neizdevās

22.03.2010 07:00

Kārtējās sacensībās ir piedalījušies Liepājas Kompleksās sporta skolas cīkstoņi, kas sekmīgi startējuši Saldus novada atklātajā čempionātā.

“Saldū bija pulcējušies faktiski visi Latvijas labākie cīkstoņi, tāpēc šo turnīru var dēvēt gandrīz vai par Latvijas čempionātu,” pastāstīja Liepājas KSS treneris Viktors Livdāns. Konkurence bija gana spēcīga, bet liepājnieki jau tradicionāli izcīnīja virkni medaļu.

Pieaugušo konkurencē svara kategorijā līdz 76 kilogramiem startēja kadets Kristaps Kalnakārklis, kurš šajā turnīrā gribēja atriebties savam nesenajam pāridarītājam adāžniekam Gļebam Šilovam. Revanšs pret vairākus kilogramus smagāko ādažnieku izpalika – liepājnieks zaudēja jau pirmajā cīņā, tomēr, tā kā Šilovs iekļuva finālā, Kristaps ieguva tiesības cīnīties par 3. vietu, kuru arī izcīnīja.

Pieaugušo konkurencē cīnījās arī Jevgēņijs Koļcovs, kurš svara kategorijā līdz 69 kilogramiem piekāpās pasaules čempionam jostu cīņā Jurijam Čačam, bet tupinājumā cīnījās sekmīgi, un tāpat kā K. Kalnakārklis ieguva 3. vietu.

Pārējie liepājnieki piedalījās šā turnīra jauniešu sacensībās, un vislabāk veicās Alvim Vangovskim – 1. vieta (līdz 69 kilogramiem), Bogdans Bulovs (līdz 30 kg) un Artūrs Vītols (līdz 45 kg) bija otrie, bet Edmunds Bubiers (līdz 38 kg) un Dāvis Naumčiks (līdz 45 kg) ierindojās 3. vietā.