Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Robežsargi” Liepājā neatgriezīsies

11.11.2008 07:00

Atšķirībā no iepriekšējās sezonas Latvijas kausa šā gada izcīņā Liepājas volejbola komanda “Vega 1” netiksies ar spēcīgo klubu “Rīga/Lāse-R”. Tas kļuva zināms pēc Latvijas kausa izcīņas pirmās kārtas atbildes spēles pirmā seta, kurā liepājnieki zaudēja OC “Limbaži” komandai. Visā mačā mūsējie gan uzvarēja ar 3:1 (22:25, 25:18, 25:21, 25:20).

Limbažnieki Liepājā nebija ieradušies ar visiem tiem vīriem, kas nesenajā Latvijas kausa izcīņas mačā Limbažos pārspēja komandu “Vega 1”. Taču tas viesiem neliedza pirmajā setā nodrošināt uzvaru divu spēļu summā. “Vegas 1” spēlētāji servju uzņemšanā nedarbojās ideāli, tomēr šajā spēles komponentā viss lielos vilcienos bija kārtībā, taču krietni lielākas problēmas bija uzbrukumā, bet darbību blokā pirmajā setā liepājniekiem tā arī neizdevās līdz galam sakārtot. Viesi, uzvarot pirmajā setā, nodrošināja panākumu divu spēļu summā (pirmajā spēlē OC “Limbaži” uzvarēja ar 3:0), un mača turpinājumā vairs necentās par visiem simts.

SK “Vega 1” treneris Gints Juriks mača turpinājumā laukumā sūtīja divu jaunos spēlētājus, mūsējiem spēle aizgāja no rokas, un laukuma saimniekiem izdevās gūt uzvaru, kas kaut nedaudz remdēja zaudējuma rūgtumu.

Nākamā spēle liepājniekiem paredzēta 18.novembrī Talsos, kur Nacionālās līgas spēlē jātiekas ar vienu no turnīra vājākajām vienībām – komandu “Ziemeļkurzeme”.