Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Rokādei gatavojas Čehijā

04.08.2008 14:13

Šonedēļ mūsu pilsētā jau 15. eizi norisināsies tradicionālais šaha festivāls “Liepājas rokāde”. Tam gatavojoties, vairāki Liepājas šahisti piedalījās starptautiskās sacensībās “Czech Open”, kas notika Pardubices pilsētā Čehijā. Mūsu pilsētas pašlaik labākais prāta spēles meistars Vadims Daškevičs spēlēja šo vērienīgo sacensību A turnīrā, kurā piedalījās 339 starptautiskie lielmeistari un meistari. Liepājnieks ar izcīnītajiem 5 punktiem no 9 ierindojās 128.vietā, tiesa, apsteidzot Latvijas lielmeistaru Jāni Klovānu.

“Czech Open” B kategorijas turnīrā spēkus pārbaudīja cits liepājnieks – meistarkandidāts Ritvars Reimanis, kurš deviņās partijās iekrāja 4,5 punktus un izcīnīja 207.vietu 385 dalībnieku konkurencē. Labāk Ritvaram veicās Pardubices turnīra laikā notikušajā Eiropas amatieru čempionātā “Tempo” šahā, kurā mūsējais tika pie bronzas godalgas. Arī “Czech Open” ātrspēles turnīrā komandām R.Reimaņa pārstāvētā vienība “Latvijas puikas” izcīnīja 3.vietu.