Trešdiena, 1. maijs Ziedonis

Sāka jauno sezonu

15.01.2018 07:05

Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos notikušajā Liepājas Amatieru minigolfa līgas jaunās sezonas kausa izcīņā par pirmā posma uzvarētāju kļuva Jānis Miķelsons.

Jaunajā 2018. gada sezonā būs 12 posmi, no kuriem trīs notiks izslēgšanas cīņu formātā. Ziemas sezonā sacensības norisināsies Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos, bet vasarā minigolferi sacentīsies Jūrmalas parka laukumos.

Sacensību organizators Verners Kiršs pastāstīja, ka plānots vairākas sacensības aizvadīt arī Priekules, Pūķuraga un Grobiņas laukumos.

Pirmajā posmā “Open” grupā vislabākais starts padevās Jānim Miķelsonam, kurš lieliski turpināja spēlēt otrajā aplī un arī finālā neatstāja sāncenšiem nekādas cerības. Šī Miķelsonam bija pirmā uzvara LAML turnīros. Emīls Šimanskis ierindojās 2. vietā, bet 3. vietā palika Reinis Martiņš Miķelsons.

Līgas otrais posms ir paredzēts 11. februārī.