Sākusies vasaras minigolfa sezona

05.06.2018 07:02

Rīgā, Mežaparka laukumos, ar 1. posma sacensībām startēja jaunā 2018. gada Latvijas minigolfa kausa vasaras sezona. Mājinieks Jānis Medveckis bija neviesmīlīgs un, izmantojot sava laukuma priekšrocības, kļuva par posma uzvarētāju. Liepājas minigolfa kluba “Līva” vadītājs Verners Kiršs pastāstīja, ka Mežaparka laukumos gājis karsti gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Sportistus sacensību laikā patīkami cepinājusi saule, bet spēlētāji parūpējušies par saistošām cīņām. Dienu pirms sacensībām laukumi tika atvērti oficiālajiem treniņiem, bet saskaņā ar jauno reglamentu visi dalībnieki maču laikā izspēlē piecus apļus. Jau ar sacensību sākumu toni noteica Jānis Medveckis un liepājnieks Mārtiņš Vilmanis, pārējie konkurenti atpalika, bet sīvi spēkojās par trešo pozīciju. Līdz pat ceturtajam aplim Medveckis saglabāja līderpozīciju, bet tad Jānim sanāca klupiens, un Vilmanis pirms pēdējā izšķirošā apļa pārņēma vadību. Tomēr piektais aplis nolika visu iepriekšējās pozīcijās, un Latvijas kausa izcīņas 1. posmā ar 144 punktiem uzvaru izcīnīja Jānis Medveckis.

Mārtiņš Vilmanis atpalika par četrām acīm un ierindojās 2. vietā. Aizvadot stabili visu posmu, 3. vietu ar 159 punktiem ieņēma liepājniece Kristiāna Kirša. Junioru vērtējumā nepārspēts palika “Līvas” minigolferis Emīls Šimanskis. Nākamais Latvijas kausa posms, kurš vienlaikus būs Latvijas pāru čempionāts un kurā noskaidros arī Liepājas čempionus, norisināsies 17. jūnijā Liepājā, Jūrmalas parka laukumos.