Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Šautriņu mešanas reitinga sacensībās uzvar Aigars Strēlis un Ralfs Laumanis

24.09.2019 12:20

Irlavā notikušajās Latvijas šautriņu mešanas reitinga sacensībās “Irlavas kauss 2019” vīriešu turnīrā uzvarēja ŠMK “Priekule” pārstāvis Aigars Strēlis, bet junioru un jauniešu konkurencē nepārspēts palika “Liepājas” pārstāvis Ralfs Laumanis.

Vīriešu turnīrā sacentās 86 šautriņu metēji, kuri bija sadalīti 16 apakšgrupās. No mūspuses sportistiem sacensību pirmo posmu sekmīgi aizvadīja liepājnieks Ralfs Laumanis, kā arī “Priekules” pārstāvji Kristaps Mickus un Aigars Strēlis.

Mūsējie uzvarēja visās apakšgrupu cīņās. Līdz izšķirošajām cīņām par godalgām aizcīnījās Latvijas šautriņu mešanas ranga līderis Strēlis. Viņš pusfinālā ar 5-2 pārspēja Oskaru Kuzmanu no Vecpiebalgas, bet finālā ar 5-4 pieveica Armandu Timu.

Sieviešu turnīrā “Priekules” šautriņu metēja Kristīne Mickus savā apakšgrupā ieņēma 2. vietu, bet izslēgšanas turnīra pusfinālā ar 2-5 zaudēja Sarmītei Lavrentjevai, kura vēlāk triumfēja turnīrā.

Junioru un jauniešu turnīrā pārliecinoši startēja Ralfs Laumanis no ŠMK “Liepāja”. Junioru sacensībās viņš finālā ar 3-1 uzvarēja DK “Vienradzis” pārstāvi Ralfu Lieģi, bet jauniešu turnīrā izšķirošajā cīņā ar 3-0 pieveica Alisi Medni no Vecpiebalgas.