Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Sekmīgs taiboksa turnīrs

25.03.2011 06:58

Latvijas “Muay Thai” akadēmijas kausa izcīņā Rīgā līdz ar gandrīz 120 dalībniekiem no Lietuvas, Krievijas, Anglijas un citiem Latvijas kikboksa klubiem piedalījās arī Liepājas klubs “K-sports”, kura kikbokseri šajās sacensībās izcīnīja sešas zelta medaļas.

Komandu vērtējumā 1. vietu izcīnīja Lietuvas klubs “Vilkas”, otrie bija turnīra rīkotāji “LMTA”, bet Liepājas klubs “K-sports”, kas turnīrā piedalījās ar 14 sportistiem, ierindojās 3. vietā.

Individuālajā vērtējumā pa trim zelta medaļām izcīnīja divu Liepājas treneru audzēkņi. Savā svara kategorijā pirmie bija treneres Annas Prudņikovičas audzēkņi Iļja Kazačoks (svara kategorija līdz 35 kilogramiem, 2002. dzimšanas gads), 2001. gadā dzimušais Daņislavs Kazačoks (līdz 40 kg) un Karīna Jarjomenka (1994., līdz 55 kg). Savukārt Genādija Čikomasova divi audzēkņi uzvarēja pieaugušo sacensībās – Romāns Skiba svara kategorijā līdz 86 kilogramiem un Kristaps Garkalns (līdz 75 kg), bet vēl viens trenera audzēknis Marks Hrušsvara kategorijā līdz 70 kilogramiem uzvarēja jauniešu vērtējumā.

Liepājas kluba vadītāji ne tika piedalās sacensībās citās pilsētās, bet arī paši rīko sacensības. Maija nogalē Liepājā paredzēts aizvadīt mūsu pilsētas un Klaipēdas kikbokseru turnīru profesionāļiem un pusprofesionāļiem.