Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Sevastova izvairās no zaudējuma ceturtā simta tenisistei

11.05.2016 16:11

Anastasijai Sevastovai (WTA 94.) šodien ļoti grūti klājās Trnavas ITF 100 000 turnīrā, kur 2. kārtas mačā izdevās atspēlēties pret ranga 400. vietā esošo Rumānijas tenisisti Nikoletu-Katalinu Daskalu – 4:6, 6:3, 6:1.

Daskalu mača pirmajā daļā dominēja, jo spēja Sevastovai uzspiest savu agresīvo spēli. Rumānijas tenisiste, kura rangā nav bijusi augstāk par 375. vietu, spēlēja ļoti asi no gala līnijas un arī izmantoja iespējas izgājienos pie tīkla. Sevastovai bieži pietrūka laika, lai izveidotu pietiekami labu uzbrukumu vai aizsargātos.

Sevastova bija iedzinējos ar setu un 1:3, tomēr paspēja saņemties un lauzt cīņas gaitu, uzvarot deviņos geimos pēc kārtas. Kad Latvijas tenisistei pēdējā setā bija 3:0 jeb šajā gadījumā divu breiku pārsvars, Daskalu paņēma medicīnas pārtraukuma muguras savainojuma dēļ. Sevastova pēc tam droši noveda spēli līdz uzvarai.

Ceturtdaļfināla sasniegšana ļāvusi nopelnīt 25 reitinga punktus. Par vietu pusfinālā būs jāsacenšas ar Japānas tenisisti Misu Eguči (WTA 195.). Sevastova, kura šajā turnīrā uzvarēja 2012. gadā, Trnavā izlikta ar trešo numuru. Pirmās divas raketes jau izstājušās – ar pirmo numuru izliktā Magdalēna Ribarikova savainojuma dēļ nospēlēja tikai sešus geimus, bet otrā izsētā Čāla Bjukakčaja netika tālāk par 2. kārtu.