Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Sevastova zaudē Maiami kvalifikācijā

22.03.2016 17:07

Prestižā “Miami Open” pamatturnīrā nespēlēs neviena no Latvijas tenisistēm, jo abas mūsu pārstāves Floridā zaudēja jau kvalifikācijas pirmajā spēlē. Aļona Ostapenko ar 5:7, 2:6 piekāpās mājiniecei Sačijai Vikerijai, bet Anastasija Sevastova atzina Serbijas tenisistes Aleksandras Kruničas pārākumu – 4:6, 3:6.

Latvijas otrā rakete Anastasija Sevastova, kurai šonedēļ reitingā četru vietu kāpums un 88. vieta, Maiami spēlēja trešo reizi. Visas bijušas kvalifikācijā, ik reizi nespējot sasniegt pamatturnīru. 2010. gadā 1. kārtā uzvarēta Edina Galovica-Hola (6:3, 3:6, 6:4), pēc tam nepabeidzot maču pret Varvaru Lepčenko (1:6, 0:3), bet 2013. gadā 1. kārtā zaudējums Janai Čepelovai (5:7, 1:6). Tā Anastasijai bija pēdējā spēle pirms karjeras pārtraukšanas.

Šoreiz Sevastova jau pirmajā spēlē 58 minūtēs ar 4:6, 3:6 piekāpās Serbijas tenisistei Aleksandrai Kruničai (WTA 125.), divos setos spējot iegūt tikai vienu breikbumbu, kas palika neizmantota, savukārt pati servi zaudēja trīs reizes. Anastasija Kruničai uz “hard” seguma zaudējusi abas spēles. Pirmā no tām bija pagājušā gada oktobrī Lincas kvalifikācijā ar 3:6, 3:6. Sevastova Kruniču 2013. gadā Bogotas kvalifikācijā uz māla seguma apspēlēja trīs setos ar rezultātu 6:2, 4:6, 6:3.

Tenisistes par piedalīšanos vienā spēlē saņems divus reitinga punktus un 1825 dolāru prēmiju. Sevastova ir pieteikusies nākamajā nedēļā plānotajam ITF 50 000 sērijas turnīram Osprejā (Florida).