Sevastovai zaudējums ceturtdaļfinālā

20.05.2010 18:58

Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova nav spējusi iekļūt Strasbūras WTA turnīra pusfinālā. Sevastova ceturtdaļfinālā divos setos kapitulēja vācietei Kristinai Baruā – 1:6, 5:7.

Spēle lietus dēļ sākās ar nepilnu piecu stundu nokavēšanos un no Centrālā korta tika pārcelta uz mazākas nozīmes kortu. Labāk šādiem apstākļiem spēja pielāgoties daudz pieredzējušākā Baruā.

Vāciete pirmajā setā sakāva Sevastovu ar 6:1. Vienīgajā geimā, ko Anastasija uzvarēja, viņa atspēlēja divas breikbumbas. Sevastovai pamatīgas grūtības sagādājis Baruā trumpis – bekhenda slaiss. Otro setu izdevās sākt ar breiku un izvirzīties vadībā ar 2:0. Vēlāk bija iespēja iegūt vēl lielāku handikapu, taču pēc spēles Sevastovai tas nebija nepieciešams, jo sava serve tika turēta pārliecinoši. Līdz 8. geimam…

Tajā Anastasija negaidīti palika ”sausā”, ļaujot pretiniecei panākt izlīdzinājumu – 4:4. Sevastovai desmitajā geimā atspēlējās no 15:30, pāris geimus vēlāk no 0:30 tika līdz geimpunktam, kas būtu devis taibreiku, taču nekā – vēlreiz zaudēta sava serve, kas nozīmēja to, ka spēle bija galā ar vācietes uzvaru – 6:1, 7:5.

Par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Latvijas sportistei pienākas 70 reitinga punkti, kas jau atkal ļaus sasniegt jaunu rekordpozīciju WTA rangā, kā arī 5340 ASV dolāru prēmija. Sevastova var kravāt somas un no Strasbūras pārcelties uz Parīzi, kur jau pēc trim dienām sāksies ”French Open”.