Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Sezona pabeigta ar trešo panākumu

10.09.2011 07:02

Ar uzvaru Latvijas Klubu komandu tenisa čempionātā augstākajā līgā senioriem debitējusi Liepājas veterānu komanda “LM/Liepāja”, ar vēl vienu panākumu noslēdzot veiksmīgo sezonu.

Kopumā čempionātā (dalībnieku vecums virs 35 gadiem) piedalījās astoņas komandas, kas tika sadalītas divās grupās, izspēlējot viena apļa turnīru. Katrā mačā tika aizvadītas četras vienspēles un divas dubultspēles. Pirmajā cīņā liepājnieki ar 4:2 pārspēja savas grupas spēcīgāko vienību “LĀTS/Mārupe”, bet nākamajās divās ar rezultātu 6:0 Ogres un 5:1 Cēsu tenisistus, no grupas izkļūstot kā uzvarētāji. Pusfinālā mūsu veterāni ar 5:1 sakāva komandu “Mārupes TS”, bet otrajā pārī vienība “LĀTS/Mārupe”, kuras sastāvam pievienojās arī Latvijas tenisa izlases kapteinis Ģirts Dzelde, ar rezultātu 4:2 uzvarēja čempionāta favorītus “TC Ādaži”. Finālmačā “Lielupes” tenisa laukumos vienspēlēs pārliecinoši uzvarēja Eduards Grodskis un Gints Rolis, bet savu pretinieku pārākumu atzina Andis Čerņecovs un Andrejs Koļesins, kurš trijos setos zaudēja Dzeldem. Dubultspēlēs Mārupes komanda pārspēja Roli un Sergeju Bogačovu, bet komandas pirmais duets Grodskis un Koļesins izlīdzināja komandu savstarpējo spēļu rezultātu, panākot 3:3, tomēr, pateicoties viena punkta pārsvaram, setu kopsummā par čempioniem kļuva liepājnieki.

Šajā sezonā mūsu seniori izcīnīja 1. vietas arī abās valsts meistarsacīkstēs vienspēlēs grupā “35+” – Koļesins triumfēja ziemas čempionātā, bet vasaras turnīrā uzvarēja Grodskis. Komanda “LM/Liepāja” par otrā kapteiņa nodrošināšanu izsaka pateicību Imantam Andersonam.