Sezonu pabeigs Liepājā

27.06.2017 06:58

Pirms Jāņiem Palangā notika šaha turnīrs “Baltija cup”. Tajā panākumus guva vairāki Liepājas jaunie šahisti.

A turnīrā augsto 3. vietu izcīnīja Vācijā dzīvojošais Liepājas Kompleksās sporta skolas šaha nodaļas absolvents Ņikita Kuzņecovs, bet B turnīrā visaugstāk no mūsējiem finišēja Daņiils Guļņevs, kurš 79 dalībnieku konkurencē ieņēma 19. vietu.

C turnīrā veiksmīgi startēja Markuss Apenītis. Viņš iekļuva play-off turnīrā, uzvarēja tā pirmajā posmā, bet sacensību pēdējā dienā, viegli pārspējot savus pretiniekus gan 8., gan 9. kārtā, tika pie 8 punktiem un 3. vietas kopvērtējumā.

Sezonas pēdējās sacensības Liepājas jaunajiem šahistiem šodien sāksies un ceturtdien beigsies Liepājas Olimpiskā centra “Tango” zālē, kur norisināsies septītais bērnu un jauniešu šaha festivāls “Baltic Youth open”. Tajā dalību ir apstiprinājuši ap 100 jauno šahistu no Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas. Šodien sacensības sāksies pulksten 14, abās pārējās dienās – pulksten 10, bet rīt pulksten 17.30 ikviens interesents var piedalīties ātrspēles turnīrā.