Šķēla viļņus Lietuvā

20.09.2017 07:02

Liepājas airēšanas slaloma sporta kluba “Atvars” sportisti piedalījās sacensībās Lietuvā. Lietuvas kausa izcīņā no liepājniekiem labāko rezultātu uzrādīja Ivo Kurvins, kurš U18 vecuma grupā K1 laivu klasē izcīnīja 3. vietu. Savukārt Kauņas čempionātā Ivo palika nepārspēts U15 vecuma grupā.

Lietuvas kausa izcīņā un Kauņas čempionātā piedalījās pieci SK “Atvars” sportisti, bet kopumā mačos piedalījās 15 klubu pārstāvji no Lietuvas, Latvijas, un Baltkrievijas. Liepājas treneri Aigars Auznieks un Juris Kurvins pastāstīja, ka mājās šoreiz palika vairāki mūsu airēšanas kluba jaunāko grupu pārstāvji, jo viņu airēšanas slaloma prasmes vēl ir jāpieslīpē, lai nākamgad viņi būtu gatavi braukt pa straujajām krācēm, kādas bija Lietuvas ūdeņos.

Lietuvas kausa izcīņā U18 vecuma grupā Ivo Kurvins K1 laivu klasē izcīnīja 1. vietu, bet Bruno Vēbers ieņēma 5. vietu C1 laivu klasē. K1 laivu klasē U18 vecuma grupā sievietēm 4. vietu ieņēma Elīza Šēfere, bet Annija Glezere palika 8. vietā. Lietuvas kausā sporta klubu kopvērtējumā SK “Atvars” ierindojās 5. vietā.

Kauņas čempionātā K1 laivu klasē U15 vecuma grupā 1. vietu izcīnīja Ivo Kurvins, bet Ralfs Maisiņš ieņēma 6. vietu. C1 laivu klasē U15 vecuma grupā Bruno Vēbers ierindojās 2. vietā.

Savukārt K1 laivu klasē U15 vecuma grupā jaunietēm Annija Glezere ieņēma 3. vietu, bet Elīza Šēfere palika 7.  vietā.

Liepājas treneri ar savu audzēkņu sniegumu Lietuvas ūdeņos bija apmierināti, jo mūsu airētāji klubu vērtējumā spēja apsteigt vairākus tradīcijām bagātus un pieredzējušus klubus. Pēc sacensībām Lietuvā SK “Atvars” sportisti devās uz Čehiju, lai pilnveidotu airēšanas slaloma tehniku, bet tad gatavosies šīs sezonas pēdējām sacensībām, kas 7. oktobrī norisināsies Rīgā.