Trešdiena, 29. janvāris Valērijs, Aivars

Šogad Latvijas kontūru Liepājas ielās izskries no J.Čakstes laukuma

Šogad Latvijas kontūru Liepājas ielās izskries no J.Čakstes laukuma
Foto: liepaja.lv
05.11.2019 12:47

liepajniekiem.lv

Šogad, 18.novembrī, tautas sporta entuziasti pulcēsies no pulksten 9.30 Jāņa Čakstes laukumā, lai kopā dotos izskriet Latvijas kontūru Liepājas ielās, vēsta Biedrības ”Skrienam Liepājā” pārstāvis Rolands Štrehers.

Dalībnieki ar Latvijas karoga atribūtiku rotātā apģērbā aicināti ierasties pasākuma starta vietā no pulksten 9.30, lai reģistrētos pasākumam un saņemtu skrējiena karti. Spēcīgākie dalībnieki var doties trasē ar līdzpaņemtiem Latvijas karogiem kātos.

Papildus detalizētajām maršruta kartēm skrējienā būs iespējams sekot dažādu tempu pavadoņiem, kuri uzraudzīs, lai katram izdodas trasi veikt pareizi un iezīmēt kartē skaistu Latvijas kontūru.

Pēc organizatoru uzrunas, kopbildes un himnas dziedāšanas dalībnieki pulksten 10.05 dosies izskriet Latvijas kontūru Liepājas ielās. 8,3 kilometru garajā distancē būs vairāki atzīmēti punkti ar dažādu Latvijas novadu un pilsētu uzrakstiem.

Pasākuma “Izskrien Latviju Liepājā!” starta un finiša zonā tiks atskaņota mūzika, kā arī par pozitīvu noskaņu gādās pasākuma vadītājs. Pēc skrējiena dalībniekiem starta un finiša zonā būs pieejama silta tēja un pīrādziņi.

Organizatori aicina pasākumā piedalīties ikvienu gan skrienot, gan ejot, lai sveiktu Latviju jubilejā un parādītu, ka esam aktīva, stipra un varoša tauta.

Pasākuma programma:

Pulksten 9.30 – Pulcēšanās un reģistrēšanās
Pulksten 9.50 – Uzruna
Pulksten 9.55 – Kopbilde
Pulksten 10 – Himnas dziedāšana un starts
No Pulksten 10.05 līdz 12.30 – Latvijas kontūras izskriešana

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli