Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Šokē līderus

17.02.2009 09:58

Nedēļas nogalē par pārsteigumu parūpējas SK “Vega 1” volejbolisti, kas savā laukumā atstāja sausā Nacionālās līgas līdervienību “Jēkabpils”, bet izbraukumā apspēlēja arī SK “Babīte”. SC “Jēkabpils” Liepājā neieradās spēcīgākajā sastāvā, tomēr tā joprojām bija komanda, kas atrodas turnīra augšgalā.

Vismaz mača ievadā liepājniekiem izdevās gandrīz viss – pirmie divi seti aizgāja uz urrā!, tiesa, spēle piebremzējās trešajā setā. Pateicoties astoņu punktu handikapam, SK “Vega 1” volejbolisti tomēr noturēja vadību setā un visā spēlē uzvarēja pārliecinoši – 3:0 (25:13, 25:15, 25:23).

Nākamajā dienā mūsējiem bija jādodas izbraukumā pret sīksto vienību “Babīte”, kas turnīra tabulā SK “Vega 1” apsteidza par četriem punktiem. Mājiniekiem spēles ievads padevās sekmīgāks, un liepājniekiem nācās domāt par četru punktu deficīta likvidēšanu. Iepriekšējās dienas noskaņošanās nekur nebija pazudusi, turklāt mūsējie sekmīgi nospēlēja aizsardzībā. Pirmajā setā viens pats Gints Sedols piecreiz bloķēja pretinieku uzbrukumus, arī trīsreiz pēc kārtas. Vēlāk aizgāja tāpat komandas bloks, kas lielā mērā arī ļāva uzvarēt pirmajos divos setos. Vēlāk ar ofensīvu atbildēja “Babīte”, kas trešo setu uzvarēja, bet ceturtā ievadā izvirzījās vadībā ar 8:2. Mūsējiem atkal izdevās savākties un visā spēlē uzvarēt ar 3:1 (26:24, 25:21, 21:25, 25:21).

SK “Vega 1” galvenais treneris Gints Juriks pastāstīja, ka viņam ar komandu bijusi vienošanās, ka vajadzētu uzvarēt vismaz trīs spēlēs pēc kārtas. Tagad liepājnieki ir uzvarējuši jau piecās spēlēs pēc kārtas un nostabilizējušies pirmajā astotniekā, kas arī ir kluba uzdevums pirmajā sezonā Nacionālajā līgā.

Regulārās sezonas pēdējās trīs spēles “Vega 1” aizvadīs savā laukumā – tuvākie mači ir sestdien, 21.februārī, un svētdien, 22.februārī, pulksten 14 attiecīgi pret komandām “RTU” un ” RVS/VK 2005″.