Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Spēka pietika katra puslaika 20 minūtēm

12.03.2013 07:02

“Vaiņode” Latvijas handbola virslīgas regulārās sezonas pēdējā spēlē izbraukumā ar 30:40 (16:20) zaudēja valsts čempionvienībai “Latgols”.

Uz Ludzu vaiņodnieki bija devušies tikai deviņu spēlētāju sastāvā. “Kādam bija kursi, dažiem paaugstināta temperatūra, kādam traumas,” uz īsā soliņa iemesliem mačā, kuram nebija nozīmes nevienai no sāncensēm, norāda “Vaiņodes” galvenais treneris Zigmunds Mickus. Pozitīvi, ka līdz ar to pie spēļu prakses tika rezervisti, pa vienam puslaikam laukumā pavadīja abi komandas vārtsargi, un abi sevi apliecinājuši vienlīdz labi. Nav zināms, kā mačs beigtos, ja mūsējie varētu spēlēt labākajā sastāvā, iespējams, ka otro reizi sezonā izdotos pārspēt “Latgolu”, bet arī šādā sastāvā vaiņodnieki katrā no puslaikiem cienīgi aizvadīja 20 minūtes. Atlikušajām desmit vienkārši pietrūcis spēka. Protams, jāņem vērā tas, ka Latgales klubs, tāpat kā viesi, darbojās tādā kā saudzējošā režīmā. Pirms izslēgšanas spēlēm savainojumi nevienam nav vajadzīgi. No “Vaiņodes” 30 vārtiem 24 šajā spēlē guva trīs brāļi Pāvili – Aināram 10, Oskaram 8, bet Normundam 6 precīzi metieni. Kamēr vēl nav aizvadītas virslīgas otrās grupas visas spēles, tikmēr nav zināms arī kalendārs izslēgšanas spēlēm, kuru pirmajā kārtā “Vaiņodei” jātiekas ar komandu “LSPA”. Play-off turnīru ir paredzēts sākt marta beigās sāncenšu laukumā.

Ņemot vērā to, ka vairāki vaiņodnieki pagājušajā nedēļā Ludzas mačā nepiedalījās, kopumā posms bez spēļu prakses var ievilkties aptuveni mēneša garumā. Lai tā nenotiktu, “Vaiņode” neilgi pirms izslēgšanas turnīra sākuma ir paredzējusi aizvadīt pārbaudes spēli ar Šauļu komandu “Gubernija”.