Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

Sportisks sveiciens 101. dzimšanas dienā

Sportisks sveiciens 101. dzimšanas dienā
Foto: Ģirts Gertsons
18.11.2019 14:13

liepajniekiem.lv

Kā pēdējos gados ierasts arī šoreiz 18. novembra rītā sportiskākie liepājnieki piedalījās tradicionālajā skrējienā “Izskrien Latviju Liepājā”. Vairāki simti aktīvā brīvā laika pavadītāji vienojās draudzīgā skrējienā pa pludmali, Vecliepājas un Ezermalas ieliņām.

Šogad pulcēšanās vieta un skrējiena starts bija pārcelts no Jūrmalas parka uz J.Čakstes laukumu. Liepājnieki, kuri distanci veica pirmo reizi, varēja iepazīties ar skrējiena maršrutu, bet tie, kuriem Liepājas ielas nebija pazīstamas, varēja sekot norīkotiem tempa turētājiem. 

Pirms došanās trasē kuplais skrējēju pulks vienojās kopbildē, noklausījās pilsētas Domes priekšsēdētāja Jāņa Vilnīša uzrunu, kā arī nodziedāja Latvijas himnu. No J.Čakstes laukuma garā skrējēju karavāna devās pludmales virzienā, kur ikviens sastapa uzrakstu Liepāja, savukārt Rīgu sportisti ieraudzīja Šaurās un Brāļu ielas krustojumā. Vidzemes ziemeļu daļa piegūla pie promenādes un turpinājās gar Kārļa Zāles laukumu. Latvijas austrumu robeža iezīmējās Ezermalas šaurajās ieliņās, bet Zemgales dienvidu daļu skrējēji satika Kuršu laukumā.

Pēc aptuveni vienas stundas skrējiena sportiskie Latvijas patrioti atgriezās starta vietā, kur visus sagaidīja uzmundrinoša mūzika, silta tēja un gardi pīrādziņi. Sportiskais gars šoreiz bija aizstāts ar patriotiskām jūtām un šādos skrējienos nav viena čempiona, bet uzvarētāji ir visi, jo mēs mīlam Latviju.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli