Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Starptautiskā konkurencē vieglatlēti izcīna trīs uzvaras

06.03.2012 11:55

Kuldīgas vieglatlētikas manēžā 3.martā notika tradicionālās un starptautiskās jauniešu sacensības “Kuldīgas kauss 2012”. Kuplais dalībnieku (“A” un “B” vecuma grupu jaunieši) pārstāvēja sešas valstis – Itāliju, Krieviju, Baltkrieviju, Lietuvu, Igauniju, kā arī Latviju. 34 disciplīnu konkurencē Latvijas vieglatlēti svinēja 10 uzvaras, no kurām 3 izcīnīja liepājnieki, informē Liepājas Sporta Spēļu skolas vieglatlētikas trenere Diāna Lauva.

“A” grupas jauniešiem un jaunietēm (1996.,1995 dz.g.):
60 m/b – Sergejs Ļebeds – 8,53(treneris V.Goļinskis);
1000 m – Deniss Vološins – 2:47,65(treneris V.Aloncevs);
1000m-Anna Marija Kalna – 03:08,89 (treneris V.Aloncevs).

Pārējie medaļnieki:
3.vieta Jūlija Rjazanova 60m/b, ar rezultātu 9.26 (trenere M.Alonceva)
2.vieta Katrīna Grantiņa 200m, ar rezultātu 27.40 PB (trenere D.Stumbre)
3.vieta Aiva Irbiņa 60m/b, ar rezultātu 9.73(trenere M.Alonceva)
2.vieta Līvija Grantiņa 600m, ar rezultātu 01;44,73 PB (trenere D.Stumbre)
2.vieta Margarita Jevtejeva 1000m, ar rezultātu 03;35,79 (trenere D.Lauva)
3.vieta Krišjānis Karplis 600m, ar rezultātu 01;30,36(trenere D.Stumbre)

Jau nākamajā dienā, 4.martā,tradicionāli ar Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) kausu izcīņu faktiski beidzās pašmāju ziemas sacensību sezona telpās. Svētdien LVS kausus izcīnīja Rīgas Sporta manēžā. Dalībnieku skaits gan nebija liels, mūsējie pārveda mājās 4 medaļas: Anna Marija Kalna, kura skrēja Jūdzes skrējienu viena pati, ar rezultātu 5:18,01, Jūlija Rjazanova, kura no trīs dalībniecēm 60m/b palika trešā ar rezultātu 9.33, Maksims Semjonovs izcīnīja 1.vietu ar jaunu personīgo rekordu 60m/b – 8.60 un Līvija Grantiņa otro vietu 600m distancē ar rezultātu 1:47,81.