Taibokseriem četras uzvaras Liepājā

31.05.2012 07:03

Otro gadu pēc kārtas Liepājā risinājās Eiropas “Muay Thai” klubu kausa izcīņa, kurā šoreiz mūsu cīņas kluba “K-sports” pārstāvji savā kontā sakrāja četras zelta medaļas, bet Latvijas izlase kopvērtējumā ieguva 3. vietu.

Lai gan šoreiz turnīrā bija mazāka valstu pārstāvniecība nekā pirms gada, dalībnieku sastāvs bija gana spēcīgs, ko atzīmēja viena no sacensību organizatorēm un kluba “K-sports” trenere Anna Prudņikoviča. Kopumā Eiropas taiboksa klubu kausā piedalījās 96 sportisti no 13 Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas un Igaunijas klubiem, bet nezināmu iemeslu dēļ neieradās Polijas un Somijas sportisti.

Liepāju sacensībās pārstāvēja kupls pulks taibokseru, no kuriem četri savās vecuma un svara kategorijās aizcīnījās līdz uzvarām. Jaunākajā grupā svarā līdz 32 kilogramiem Roberts Freimanis vispirms pusfinālā pārspēja baltkrievu Mikitu Bunku, bet finālā sīvā cīņā uzvarēja citu Baltkrievijas cīkstoni Janu Abramčiku. Svarā līdz 40 kilogramiem Iļja Kazačoks savu dalību sacensībās sāka uzreiz ar finālu, kur sakāva baltkrievu Aleksandru Mirančuku. Jaroslavs Buļins (līdz 51 kilogramam) savā vienīgajā izgājienā ringā pieveica tās pašas kaimiņvalsts taibokseri Vladimiru Seņinu. Kadetu grupā svarā līdz 67 kilogramiem Kirils Kasevičs finālā uzvarēja rīdzinieku Alekseju Makarovu.

Valstu kopvērtējumā 1. vietu ieguva Krievija, otrā palika Baltkrievija, bet trijnieku noslēdza Latvijas klubu komanda.