Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Tenisa festivālā iegūtas medaļas

22.05.2017 14:18

20.un 21.maijā Rīgā norisinājās ”LTS SEB pavasara tenisa festivāls” U8, U9 un U10 vecuma grupās. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja: U8 vecuma grupā – Orests Ronis, Paula Gurecka, Karolīna Lāce, Jeļizaveta Rižkova, U9 vecuma grupā – Ernests Brūders, Timo Bertrams Tikums, Alise Latiša, Terēza Lotta Tikuma, Daniela Krušatina, bet U10 vecuma grupā – Evelīna Poikāne, Marija Lauva, Maija Alise Zvirbule, Sabīne Vaidere, Anna Azarova, Ketlina Arone un Elizabete Marta Hamitova, portālu informēja Liepājas Tenisa sporta skolā.

U8 vecuma grupā zēnu konkurencē Orests Ronis savā apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras trīs spēlēs un guva iespēju sacensties par 5.-8.vietu, kur kopvērtējumā Orests ierindojās 7.vietā.

U8 vecuma grupā meiteņu konkurencē Jeļizaveta Rižkova savā apakšgrupā piedzīvoja zaudējumus abās spēlēs, līdz ar to turnīrs viņai bija beidzies. Savukārt Karolīna Lāce savā apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras trīs spēlēs, kas viņai deva iespēju sacensties par uzvaru visā turnīrā. Taču Paula Gurecka savā apakšgrupā uzvarēja visas spēles, kas arī viņai deva iespēju sacensties par uzvaru visā turnīrā. Karolīna Lāce turnīra kopvērtējumā izcīnīja 5.vietu, savukārt Paula Gurecka spēja aizcīnīties līdz fināla spēlei, kurā piedzīvotais zaudējums ierindoja Paulu 2.vietā visā turnīrā.

U9 vecuma grupā zēniem Ernests Brūders savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietu un ierindojās dalītajā 13.vietā turnīra kopvērtējumā. Savukārt Timo Bertrams Tikums savā apakšgrupā ierindojās 4.vietā, un kopvērtējumā ierindojās dalītajā 29.vietā.

U9 vecuma grupā meitenēm Terēza Lotta Tikuma ierindojās 3.vietā savā apakšgrupā, līdz ar to kopvērtējumā viņa izcīnīja dalīto 19.vietu. Daniela Krušatina savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietu un kopvērtējumā izcīnīja 10.vietu. Alise Latiša savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu, kas deva viņai iespēju sacensties arī par uzvaru visā turnīrā. Izcīnot uzvaras ceturtdaļfinālā, pusfinālā un arī finālā, Alise Latiša izcīnīja uzvaru visā turnīrā.

U10 vecuma grupā meitenēm Evelīna Poikāne izcīnīja 3.vietu savā apakšgrupā, turpmākajā turnīra gaitā izcīnot atlikušās spēles, Evelīna izcīnīja 17.vietu. Anna Azarova, Maija Alise Zvirbule un Sabīne Vaidere savās apakšgrupās izcīnīja 2.vietas, kas deva iespēju viņām sacensties par 9.vietu turnīra kopvērtējumā. Sabīne Vaidere kopvērtējumā izcīnīja 14.vietu. Lai noskaidrotu 11.vietas ieguvējas, savā starpā sacentās Anna Azarova un Maija Alise Zvirbule. Šajā duelī šoreiz uzvaru guva Anna, kas ierindojās 11.vietā, līdz ar to Maija ierindojās 12.vietā.

Ketlina Arone, Elizabete Marta Hamitova un Marija Lauva izcīnīja uzvaras savās apakšgrupās, kas deva viņām iespēju sacenties par uzvaru turnīrā. Pēc saspringtām cīņām Elizabete Marta Hamitova turnīrā izcīnīja 6.vietu, Ketlina Arone izcīnīja 4.vietu, savukārt Marija Lauva izcīnīja 2.vietu.

Bwt 20.un 21.maijā Bukultos norisinājās ”LSTA Atklātās pavasara sacensības” tenisā pieaugušajiem. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja 2001.gadā dzimusī Vanesa Molodija.

1.kārtā Vanesa guva uzvaru pār ar 2.numuru izsēto Irēnu Jurisoni (Ādaži TC) ar 6-3 6-4. Pusfinālā tika gūta uzvara pār Vladislavu Bonderi ar 5-7 6-4 6-1. Cīņā par uzvaru turnīrā Vanesa Molodija ar 6-3 7-5 pārspēja Agritu Gavronsku (Centrālais Tenisa klubs) un guva uzvaru visā turnīrā.