Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Tenisa turnīros dominē liepājnieki

16.09.2019 14:06

No 11.septembra Liepājā tika aizvadīti trīs tenisa turnīri, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

11.un 12.septembrī norisinājās ”Liepājas meistarsacensības/Ferax U14”. Zēnu konkurencē no 10 tenisistiem astoņi pārstāvēja Liepājas Tenisa sporta skolu.

Uzvaru izcīnīja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Ričards Špaks, kurš finālā ar 6-1 6-1 pārspēja ar 1.numuru izsēto Georgiju Harjuzovu no Ventspils TK. 3.vietu izcīnīja liepājnieks Didzis Vārna.

Savukārt, meiteņu konkurencē no 14 dalībniecēm tikai trīs nebija liepājnieces. Tomēr godalgotās vietas šajās sacensībās izcīnīja uz Liepāju atbraukušās viešņas – 1.vietā – Jana Deņisenko (Denisa Pavlova TS). 2.vietā ierindojās Elīza Kupruka (Mārupes TS), bet 3.vietu ieguva Odeta Panasa (Tennis Pro Academy). No liepājniecēm vislabākā bija Paula Kapleite, kura izcīnīja 4.vietu.

13.un 14.septembrī norisinājās ”Liepājas meistarsacensības/Ferax U12”. Zēnu konkurencē uzvaru izcīnīja liepājnieks Bogdans Kozlovs, 2.vietā ierindojās Vladimirs Krastiņš (Revers’96-TK), bet 3.vietu ieguva liepājnieks Matīss Ozoliņš-Pese.

Meiteņu konkurencē godalgotās vietas izcīnīja liepājnieces – 1.vietā – Anna Azarova, 2.vietā – Anastasija Lomovska, bet 3.vietā – Ketlina Arone.

14.un 15.septembrī tika aizvadīts Liepājas čempionāts pieaugušajiem. Vīriešu konkurencē visnotaļ atzinīgu sniegumu demonstrēja Latvijas U14 vecuma grupas līderis, liepājnieks Dāvis Rolis, kurš pieaugušo konkurencē izcīnīja uzvaru Liepājas čempionātā. 2.vietā ierindojās Jānis Krastiņš (PTA tenisa klubs), bet 3.vietu izcīnīja Mārtiņš Jaunzems (Mārupes TS).

Sieviešu konkurencē triumfēja U18 vecuma grupas spēlētāja, liepājniece Alise Vindiga, 2.vietu izcīnīja liepājniece Veronika Jociene, bet 3.vietā – Anna Bulava (Lielupes TC).