Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Tenisisti aizvada spraigas cīņas

28.02.2018 12:36

No 20. līdz 25.februārim Šauļos (Lietuva) norisinājās Juniors ITF starptautiskais tenisa turnīrs ”Siauliai Open 2018”. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Elza Tomase un Patrīcija Špaka.

Kā portāls uzzināja Liepājas Tenisa sporta skolā, Elza Tomase turnīru uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām, bet, diemžēl, nespēja kvalificēties pamatturnīram. Patrīcija Špaka pamatturnīra 1.kārtā guva salīdzinoši vieglu uzvaru ar 6-1 6-1 pār Fausta Zykute (Lietuva), taču, spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, Patrīcija ar 3-6 3-6 piedzīvoja zaudējumu ar trešo numuru izsētajai polietei Weronika Falkowska.

No 23. līdz 25.februārim Ādažos norisinājās LTS kausa 2.posms U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Dāvis Rolis, Ričards Špaks, Karolīna Skābe, Evelīna Ķīvīte un Enija Paula Aploka.

Karolīna Skābe un Ričards Špaks no turnīra izstājās jau 1.kārtā, bet Evelīna Ķīvīte un Enija Paula Aploka piedzīvoja zaudējumus spēlēs par iekļūšanu pusfinālā. Savukārt, Dāvis Rolis spēja aizcīnīties līdz pusfinālam, kurā tika piedzīvots zaudējums nākamajam turnīra uzvarētājam, taču turnīra noslēgumā Dāvis Rolis izcīnīja 3.vietu.

25. februārī Rīgā norisinājās ”Tennis Pro Academy AFY balvas izcīņa” U10 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Matīss Ozoliņš-Pese, Sabīne Vaidere, Daniela Krušatina un Evelīna Poikāne.

Zēnu konkurencē Matīss savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietu un guva iespēju sacensties par 5.-8.vietu kopvērtējumā. Noslēgumā uzvarot vienā no divām spēlēm, Matīss Ozoliņš-Pese izcīnīja 6.vietu kopvērtējumā.

Meiteņu konkurencē Evelīna un Sabīne izcīnīja 2.vietas savās apakšgrupās, bet Daniela ierindojās 3.vietā apakšgrupā. Sacenšoties par 9.-12.vietu Daniela Krušatina izcīnīja 10.vietu. Evelīna un Sabīne sacentās par 5.-8.vietu un rezultātā Sabīne Vaidere izcīnīja 7.vietu, savukārt, Evelīna Poikāne izcīnīja 5.vietu turnīra kopvērtējumā.