Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Tenisisti aizvada vairākas sacensības

02.05.2018 13:27

liepājniekiem.lv

No 28. līdz 29.aprīlim Ādažos norisinājās ”Minhauzena pavasara kauss senioriem”. Liepājas Tenisa sporta skolu 35+ vecuma grupas konkurencē pārstāvēja Mārtiņš Jaunzems.

Liepājas Tenisa sporta skolā portāls uzzināja, ka pirmajā turnīra spēlē ar saspringto 7-6(3) 2-6 10-8 Mārtiņš izcīnīja uzvaru pār Andreju Skroderi (ACB/VL tenisa skola). Spēlē par iekļūšanu finālā Mārtiņš Jaunzems ar 6-2 6-3 guva uzvaru pār Māri Krastiņu (Ādaži TC). Savukārt, finālā ar 6-1 6-1 tika uzveikts Dzintars Baranovskis (Rīgas satiksmes TK), līdz ar to Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvošais Mārtiņš Jaunzems izcīnīja uzvaru turnīrā.

29.aprīlī Ventspilī tika aizvadīta ”Ventspils balvas izcīņa” U9 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Orests Ronis, Timo Bertrams Tikums, Karolīna Lāce, Poļina Iļasova un Jeļizaveta Rižkova.

Timo Bertrams Tikums izcīnīja 6.vietu turnīra kopvērtējumā, savukārt, Orests Ronis kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu un bronzas medaļu.
Karolīna Lāce turnīrā izcīnīja 7.vietu, Poļina Iļasova – 9.vietu, bet Jeļizaveta Rižkova kopvērtējumā ieguva 11.vietu.

No 28. līdz 30.aprīlim Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās LTS kausa U14 4.posms. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Dāvids Špaks, Dāvis Rolis, Ričards Špaks, Kristians Lasmanis, Didzis Vārna, Gustavs Pagrabs, Dāvis Ziemelis, Haralds Gūža, Karolīna Skābe, Evelīna Ķīvīte, Enija Paula Aploka un Valērija Januška.

Zēnu konkurencē vislabāko sniegumu parādīja Dāvis Rolis, kurš izcīnīja 2.vietu, savukārt, Dāvids Špaks izcīnīja 3.vietu. Meiteņu konkurencē neviena no spēlētājām šoreiz diemžēl nepārvarēja 2.kārtu.