Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Tenisisti gūst panākumus Jelgavas balvas izcīņā

12.04.2018 11:36

No 7. līdz 8.aprīlim Jelgavā norisinājās “TK Jelgava balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu turnīrā U8 vecuma grupā pārstāvēja Damirs Livanskis, Leonards Ozoliņš, Jeļizaveta Rižkova, Emīlija Brūdere un Maija Jablonska un Poļina Iļasova U9 vecuma grupā.

Liepājas Tenisa sporta skola portālam vēstīja, ka Damirs Livanskis un Leonards Ozoliņš katrs savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietu un turnīra kopvērtējumā ierindojās dalītajā 7.-8.vietā.

Maija Jablonska savā apakšgrupā izcīnīja 5.vietu un turnīra kopvērtējumā ierindojās 17.vietā.

Emīlija Brūdere savā apakšgrupā izcīnīja 4.vietu un turnīra kopvērtējumā ierindojās 13.vietā.

Jeļizaveta Rižkova savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu un nodrošināja sev iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Uzvarot divas izšķirošās spēles, Jeļizaveta Rižkova izcīnīja uzvaru visā turnīrā.

U9 vecuma grupā Poļina Iļasova savā apakšgrupā izcīnīja 4.vietu un turnīra kopvērtējumā ierindojās 10.vietā.