Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Tenisisti izcīna medaļas meistarsacīkstēs

31.05.2018 12:33

26.un 27.maijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās ”Liepājas tenisa sporta skolas meistarsacīkstes” U8, U9 un U10 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu mājas turnīrā U8 vecuma grupā pārstāvēja Damirs Livanskis, Gustavs Siliņš, Olivers Arons, Kirils Bondarevs, Leonards Ozoliņš, Vladislava Grigalcuka, Emīlija Brūdere, Gabriela Putra, Viktorija Homutova, Keitija Petrovica, Maija Jablonska, Darja Korčevska un Beatrise Varkale. U9 vecuma grupā – Timurs Repins, Timo Bertrams Tikums, Orests Ronis, Paula Gurecka, Jeļizaveta Rižkova un Karolīna Lāce. U10 vecuma grupā Liepājas tenisa sporta skolu pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Ernests Brūders, Matīss Ozoliņš-Pese, Reinis Koņušaks, Krišjānis Mazais, Marks Freiborns, Evelīna Poikāne, Laura Kristiāna Sprūde, Sabīne Vaidere, Daniela Krušatina un Elizabete Marta Hamitova.

Liepājas Tenisa sporta skolā portāls noskaidroja, ka U8 vecuma grupā zēniem vislabāko sniegumu no liepājniekiem parādīja Damirs Livanskis, kurš uzvarēja savā apakšgrupā, līdz ar to turpināja sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā un Olivers Arons, kurš ieguva 2.vietu savā apakšgrupā, līdz ar to turpināja sacensties par 4.-6.vietu. Izcīnot abas uzvaras, Olivers Arons turnīra kopvērtējuma izcīnīja 4.vietu. Cīņā par uzvaru turnīrā, uzvarot abus pretiniekus, Damirs Livanskis izcīnīja 1.vietu turnīra kopvērtējumā.

Godalgotās vietas U8 zēnu konkurencē:
1.vieta – Damirs Livanskis (Liepājas Tenisa sporta skola)
2.vieta – Ralfs Mūrnieks (Ventspils tenisa klubs)
3.vieta – Reinis Zvirgzdiņš (Tennis 4Fun)

U8 vecuma grupā meitenēm no liepājniecēm vislabāko sniegumu parādīja Viktorija Homutova, kura uzvarēja savā apakšgrupā, taču cīņā par uzvaru Viktorija pusfinālā un cīņā par 3.vietu piedzīvoja zaudējumu, līdz ar to ieguva 4.vietu.

Godalgotās vietas U8 meiteņu konkurencē:
1.vieta – Maria Klevanova (Centrālais tenisa klubs)
2.vieta – Melanija Lielgalve (Centrālais tenisa klubs)
3.vieta – Vlada Fadejeva (Centrālais tenisa klubs)

U9 vecuma grupā zēniem Orests Ronis spēja uzvarēt visus pretiniekus un izcīnīja 1.vietu turnīrā, savukārt, Timo Bertrams Tikums izcīnīja 3.vietu turnīra kopvērtējumā.

Godalgotās vietas U9 zēnu konkurencē:
1.vieta – Orests Ronis (Liepājas Tenisa sporta skola)
2.vieta – Reinis Rozenbergs (Centrālais tenisa klubs)
3.vieta – Timo Bertrams Tikums (Liepājas Tenisa sporta skola)

U9 vecuma grupā meitenēm Karolīna Lāce un Paula Gurecka izcīnīja uzvaras katra savā apakšgrupā, līdz ar to abas liepājnieces turpināja cīņu par uzvaru turnīrā. Pusfinālos abas liepājnieces diemžēl piedzīvoja zaudējumu, līdz ar to bija jātiekas savstarpējā spēlē, lai noskaidrotu, kura izcīnīs bronzas medaļu. Saspringtā spēlē ar 15-13 šoreiz pārāka izrādījās Paula Gurecka un izcīnīja 3.vietu turnīra kopvērtējumā.

Godalgotās vietas U9 meiteņu konkurencē:
1.vieta – Anna Šteinberga (Ventspils tenisa klubs)
2.vieta – Rusne Donelaite (Lietuva)
3.vieta – Paula Gurecka (Liepājas Tenisa sporta skola)

U10 vecuma grupā zēniem Matīss Ozoliņš-Pese bija vienīgais no liepājniekiem, kurš spēja iekļūt pusfinālā, kurā gan tika piedzīvots zaudējums, līdz ar to Matīsam bija jāsacenšas par bronzas medaļu. Ar pārliecinošo 4-0 Matīss Ozoliņš-Pese cīņā par bronzu guva uzvaru un izcīnīja 3.vietu turnīra kopvērtējumā.

Godalgotās vietas U10 zēnu konkurencē:
1.vieta – Nikita Bļinkovs (Biedrība Teniss Rīgā)
2.vieta – Kristofers Krūmiņš (Mārupes tenisa skola)
3.vieta – Matīss Ozoliņš-Pese (Liepājas Tenisa sporta skola)

U10 vecuma grupā meitenēm Elizabete Marta Hamitova bija vienīgā no liepājniecēm, kura izcīnīja uzvaru savā apakšgrupā, tādējādi iegūstot iespēju sacensties par uzvaru visā turnīrā. Uzvarot vienu spēli, bet zaudējot otro, Elizabete Marta Hamitova izcīnīja 2.vietu turnīra kopvērtējumā.