Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Tenisisti piedalās vairākos turnīrus

14.05.2018 16:28

No 9. līdz 11.maijam Rīgā tika aizvadīts ”Rīgas čempionāts”, kas vienlaikus bija arī ”LTS kausa U18 6.posms”. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Renārs Grodskis, Valerijs Vorobjovs, Dāvids Špaks un Veronika Zalcmane.

Liepājas Tenisa sporta skolā portāls noskaidroja, ka Veronikai un Dāvidam turnīrs diemžēl beidzās jau 1.kārtā. Savukārt, Valerijs 1.kārtā ar 6-4 6-4 guva uzvaru pār Ivanu Trifanovu (Ventspils TK), taču 2.kārtas spēlē Valerijs ar 6-2 3-6 3-6 piekāpās Danielam Tenam (ACB/VL tenisa skola).

Renārs Grodskis 1.kārtā ar 6-3 6-2 guva uzvaru pār Aleksandru Taukaču (ACB/VL tenisa skola). 2.kārtā pārliecinoši ar 6-0 6-0 Renārs sagrāva Mihailu Vasiljevu (Tenisa sporta skola OPEN). Pusfinālā Renārs ar 6-4 7-5 guva uzvaru pār Nikolaju Galkinu (ACB/VL tenisa skola), līdz ar to nodrošinot sev vietu finālā, kurā pretim stājās Daniels Tens. Ar visnotaļ pārliecinošo 6-2 6-0 Renārs nodrošināja sev uzvaru turnīrā un izcīnīja 1.vietu.

12. un 13.maijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās ”Starptautiskās sezonas atklāšanas sacensības Dzintara Wilson U12” sacensības, kurās Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Ralfs Rukmanis, Kristers Boks, Marija Lauva, Valērija Januška, Ketlina Arone, Paula Kapleite un Elizabete Marta Hamitova.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem vislabāko rezultātu sasniedza Ralfs Rukmanis, izcīnot 6.vietu. Turnīra 1.vietu izcīnīja Daņila Folkheims (Centrālais tenisa klubs), 2.vietu ieguva Georgijs Harjuzovs (Ventspils TK), bet 3.vietu ieguva Tomass Priede (Lielupe TC).

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vislabāko panākumu guva Marija Lauva, kura izcīnīja 5.vietu turnīra kopvērtējumā. Savukārt, 1.vietu izcīnīja Beatrise Zeltiņa (individuāli), 2.vietā ierindojās Jasmīne Lūse (Mārupes TS), bet 3.vietu ieguva Aleksandra Rožkalne (Mārupes TS).