Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Tenisisti turpina izcīnīt medaļas

01.09.2017 11:11

26.un 27.augustā Ventspilī norisinājās ”Ventspils balvas izcīņa” U10 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Matīss Ozoliņš-Pese, Sabīne Vaidere, Alise Latiša, Anastasija Lomovska, Daniela Krušatina un Anna Azarova.

Kā portālu informēja Liepājas Tenisa sporta skolā, zēnu konkurencē Matīss Ozoliņš-Pese savā apakšgrupā izcīnīja 3.vietu, kas viņam deva iespēju sacensties par 5.vietu kopvērtējumā. Gūstot pārliecinošu uzvaru ar 4-0, Matīss Ozoliņš-Pese izcīnīja 5.vietu turnīra kopvērtējumā. Savukārt Bogdans Kozlovs savā apakšgrupā, uzvarot visus pretiniekus, guva iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā ar 4-1 tika pārspēts pretinieks, taču finālā Bogdans spraigā cīņā ar 3-5 piedzīvoja zaudējumu, līdz ar to Bogdans Kozlovs turnīra kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu.

Meiteņu konkurencē Daniela Krušatina savā apakšgrupā izcīnīja 3.vietu un turnīra kopvērtējumā izcīnīja 10.vietu. Sabīne Vaidere un Alise Latiša katra savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietas, līdz ar to viņām bija jāturpina sacensības par 5.-8.vietu turnīra kopvērtējumā. Sabīne Vaidere izcīnīja 7.vietu, savukārt Alise Latiše izcīnīja 5.vietu. Anastasija Lomovska un Anna Azarova katra savā apakšgrupā ierindojās 1.vietā, tādējādi abas meitenes turpināja sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Anastasija Lomovska turnīrā izcīnīja 3.vietu, bet Anna Azarova, uzvarot visās spēlēs, triumfēja turnīra kopvērtējumā un izcīnīja 1.vietu.

27.augustā Mārupē norisinājās ”Mārupes tenisa skolas balvas izcīņa” U8 vecuma grupā. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Orests Ronis. Viņš savā apakšgrupā izcīnīja trīs uzvaras trīs spēlēs, tādējādi kvalificējās pusfināla turnīram, kurā Orestam bija jāsacenšas ar pārējo apakšgrupu uzvarētājiem. Fināla turnīrā, uzvarot divus no trim pretiniekiem, Orests Ronis ierindojās kopvērtējuma 2.vietā un izcīnīja sudraba medaļu.

Savukārt no 24.līdz 26.augustam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās LTS kausa 7.posms U12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Ričards Špaks, Kristians Lasmanis, Didzis Vārna, Gustavs Pagrabs, Dāvis Ziemelis, Artjoms Splenders, Gregors Lazdāns, Ralfs Rukmanis, Artjoms Poddubnijs, Evelīna Beneša, Kristiana Lagzdiņa, Paula Kapleite, Ketlina Arone un Valērija Januška.

Vislabāko rezultātu sasniedza Ričards Špaks, kurš vienīgo zaudējumu piedzīvoja vien finālā, līdz ar to izcīnīja 2.vietu turnīrā.