Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Tenisistiem panākumi ”Babolat balvas izcīņā”

03.07.2017 14:30

1.jūlijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās ”Babolat balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupā. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja: U8 vecuma grupā – Olivers Arons, Orests Ronis, Leonards Ozoliņš, Timurs Repins, Gustavs Siliņš, Emīlija Brūdere, Paula Gurecka, Poļina Iļasova, Karolīna Lāce, Jeļizaveta Rižkova, Darja Korčevska un Marina Poļikarpova. U9 vecuma grupā – Ernests Brūders, Krišjānis Mazais, un Daniela Krušatina, portālu informēja Liepājas Tenisa sporta skolā.

U8 vecuma grupas zēnu konkurencē vislabāk no Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem veicās Orestam Ronim un Oliveram Aronam, kuri savās apakšgrupās izcīnīja 3.vietas, kas viņiem deva iespēju sacensties par 7.-9.vietu. Pēc pēdējām spēlēm Orests Ronis ierindojās 7.vietā, savukārt Olivers Arons ierindojās 9.vietā. 1.vietu U8 zēnu konkurencē izcīnīja Ņikita Iņutins (TK Enri), 2.vietu – Nils Zābers (TC Ādaži) un 3.vietu – Ričards Vingris (TK Jelgava).

U8 vecuma grupas meiteņu konkurencē no Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes vislabāk veicās Poļinai Iļasovai un Karolīnai Lācei, kuras savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietas, kas deva iespēju sacensties par 4.-6.vietai turnīra kopvērtējumā. Savukārt Paula Gurecka savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu, līdz ar to nodrošinot iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Poļina Iļasova kopvērtējumā izcīnīja 6.vietu, savukārt 4.vietā ierindojās Karolīna Lāce. Paula Gurecka izspēlēs par uzvaru turnīrā tomēr ierindojās 3.vietā. 1.vietu U8 meiteņu konkurencē izcīnīja Lote Līva Bormane (TC Ādaži), 2.vietā ierindojās Keisija Bērziņa (Tennis Pro Academy), savukārt 3.vietu ieguva Paula Gurecka (Liepājas Tenisa sporta skola).

U9 vecuma grupas zēnu konkurencē Krišjānis Mazais ieguva 9.vietu, savukārt Ernests Brūders, ierindojās 8.vietā. 1.vietu izcīnīja Tomass Dālderis (Bīriņa tenisa klubs), 2.vietu ieguva Reinis Svarāns (TC Ādaži), 3.vietu – Maiks Vasilioglo (TC Lielupe).

U9 meiteņu konkurencē Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Daniela Krušatina, uzvarot visas pretinieces, izcīnīja 1.vietu turnīra kopvērtējumā, 2.vietā atstājot Madaru Patrīciju Stalīdzāni (ACB/VL tenisa skola), bet 3.vietu izcīnīja Aleksandra Torgošova (individuāli).