Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

Tenisistiem vairākas vietas uz pjedestāla

07.05.2018 14:36

No 4. līdz 6.maijam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās LTS kausa 5.posms U18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu mājas sacensībās pārstāvēja kupls liepājnieku skaits – Renārs Grodskis, Valerijs Vorobjovs, Dāvids Špaks, Daniels Špaks, Dāvos Rolis, Ričards Špaks, Kristers Skābe, Patrīcija Špaka, Alise Vindiga, Elza Tomase, Veronika Zalcmane, Paula Jankova, Evelīna Ķīvīte, Enija Paula Aploka, Karolīna Skābe, Dana Gribeļska, Alise Grundule, Anastasija Rižkova, Elizabete Deglava, Katrīna Lasmane un Vanesa Molodija.

Liepājas Tenisa sporta skolā portāls uzzināja, ka zēnu konkurencē vislabāk veicās Valerijam Vorobjovam un Renāram Grodskim. Liepājnieki aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā abi, diemžēl, piedzīvoja zaudējumu. Turnīra noslēgumā Renārs Grodskis izcīnīja 3.vietu, savukārt, Valerijs Vorobjovs ierindojās 4.vietā.

Meiteņu konkurencē pusfināla četriniekā iekļuva trīs liepājnieces – Patrīcija Špaka, Elza Tomase un Alise Vindiga.

Pirmajā pusfināla cīņā Patrīcija Špaka ar 6-1 6-0 pieveica Agritu Gavronsku (Mārupes TS), savukārt otrajā pusfināla cīņā starp liepājniecēm Elza Tomase ar 6-2 6-3 guva uzvaru pār Alisi Vindigu.

Alise Vindiga turnīra noslēgumā izcīnīja 3.vietu, tādējādi nodrošinot liepājnieču goda pjedestālu. Spēlē par uzvaru turnīrā Patrīcija Špaka ar 6-3 6-4 pārspēja Elzu Tomasi, līdz ar to Patrīcija guva 1.vietu un Elza ierindojās 2.vietā turnīra kopvērtējumā.