Trīs liepājnieki uzvar kadetu čempionātā

28.02.2018 07:01

Daugavpilī notikušajā Latvijas kadetu grieķu-romiešu un brīvās cīņas čempionātā par uzvarētājiem kļuva trīs Liepājas Kompleksās sporta skolas cīkstoņi.

Grieķu-romiešu cīņā par Latvijas kadetu čempioniem kļuva Mareks Krauklis (svarā līdz 92 kilogramiem), Arturs Laugalis (svarā līdz 60 kilogramiem) un Dāvids Dvīnis (svarā līdz 45 kilogramiem). Edgars Laugalis svara kategorijā līdz 55 kilogramiem ieņēma 2. vietu, bet Edgars Blohins svara kategorijā līdz 71 kilogramam ierindojās 3. vietā.

Brīvajā cīņā kadetēm 2. vietu svara kategorijā virs 73 kilogramiem izcīnīja Kristīne Voitkeviča. Aizvadītās sacensības bija viens no atlases posmiem par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas kadetu čempionātā, kas no 23. līdz 29. aprīlim notiks Kijevā.

Tikmēr vairāki Liepājas cīkstoņi piedalījās starptautiskā turnīrā Svetlogorskā, Krievijā, kur piedalījās sportisti no desmit valstīm. No Liepājas Kompleksās sporta skolas grieķu-romiešu cīkstoņiem par sacensību uzvarētāju kļuva Kaspars Bondarko (svarā līdz 45 kilogramiem), bet svara kategorijā līdz 55 kilogramiem 2. vietu ieguva Harijs Janušausks. Valērijs Čižovs svarā līdz 60 kilogramiem, Alens Sprūds svarā līdz 72 kilogramiem un Kārlis Stelps svarā līdz 82 kilogramiem ierindojās 3. vietā.