Uzrāda labus rezultātus meistarsacīkstēs

27.03.2017 16:38

24. un 25. martā Bauskā notika Latvijas meistarsacīkstes kadetiem cīņas sporta veidos, kur piedalījās arī Liepājas Kompleksās sporta skolas sportisti. Par Latvijas čempioniem kļuva Edgars Laugalis (sv. kat. 42 kg), Arturs Laugalis (sv. kat. 54 kg), kuri katrs izcīnīja pa trīs uzvarām, kā arī Kārlis Stelps (sv. kat 76 kg) un Viktorija Alberte (sv. kat. 56 kg), izcīnot pa divām uzvarām, portāls uzzināja Liepājas Kompleksajā sporta skolā.

Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Harijs Janušausks (sv. kat. 50 kg), Dmitrijs Kuzņecovs (sv. kat.63 kg), Alens Sprūds (sv. kat. 69 kg), Mareks Krauklis (sv. kat. 100 kg), Monika Kuzņecova (sv. kat. 56 kg) un Kristīne Voitkeviča (sv. kat. 70 kg). Trešo vietu izcīnīja Maksims Hmeļovs (sv. kat. 63 kg).

Tāpat Liepājas grieķu-romiešu cīņas sportisti izcīnīja uzvaru kopvērtējumā deviņu komandu konkurencē, iegūstot 105 punktus. Otrajā vietā ierindojās Daugavpils komanda ar 89 punktiem, bet trešajā vietā BJC Daugmale no Rīgas. Savukārt brīvajā cīņā liepājnieces ierindojās otrajā vietā starp divpadsmit komandām, piekāpjoties tikai Daugavpils komandai.

Paralēli Bauskā norisinājās arī Latvijas čempionāts veterāniem, kur uzvaru izcīnīja Liepājas Kompleksās sporta skolas treneris Vitālijs Stebļinskis. Tāpat šajā nedēļas nogalē liepājnieki piedalījās 40. Jaan Jaago piemiņas turnīrā Igaunijā, kur par čempioniem kļuva Maksims Miļus (sv. kat. 32 kg) un Kaspars Bondarenko (sv. kat. 35 kg), bet otro vietu izcīnīja Rainers Baibakovs (29 kg).