Vai Liepājā viesosies “Lāse R”?

01.11.2007 17:36

0

Pirmajā Latvijas Amatieru volejbola līgas spēlē savā laukumā piedzīvojusi zaudējumu, divās nākamajās cīņās izbraukumā Liepājas komanda “Vega 1” ir izcīnījusi uzvaras. Vispirms Amatieru līgā liepājnieki Rīgā tikās ar komandu “RTU –UPS”. Pirmo setu liepājnieki zaudēja ar 20:25, bet, veicot izmaiņas sastāvā un sakārtojot spēli uzbrukumā, mūsējie prata svaru kausus nosvērt savā labā un nākamajos setos uzvarēja attiecīgi ar 25:18, 25:23 un vēlreiz ar 25:18, visā mačā izrādoties pārāki ar 3:1.

Trešdien “Vega 1” debitēja arī Latvijas kausa izcīņā, izbraukumā tiekoties ar komandas “Inčukalns/LU” volejbolistiem, kas spēlē vienu līgu augstāk – Latvijas Nacionālajā līgā. Pirmajā setā atkal pārāki bija laukuma saimnieki, bet trijos nākamajos labāki bija “Vega 1” vīri un jaunieši, otro reizi pēc kārtas uzvarot ar rezultātu 3:1 (24:26, 25:13, 25:22, 25:15). Komandas pārstāvis Salvis Kurtišs pastāstīja, ka gan spēku samērs laukumā, gan pārsvars mazajos punktos šķiet pietiekami pārliecinošs, lai cerētu arī uz panākumu divu spēļu summā. Atbildes mačs 7.novembrī norisināsies “H Sports” zālē Liepājā, un šī pāra uzvarētājs tiksies ar “Schenker” līgas komandu “Lāse R”.

Savukārt Amatieru līgā sestdien pulksten 13 “Vega 1” savā laukumā “H Sports” zālē uzņems “Mārupes” volejbolistus.