”Vaiņode” ar 28:34 piekāpjas Ludzas ”Latgols” vienībai

05.10.2019 21:16

Latvijas “SynotTip” handbola Virslīgā uz kopvērtējuma otro pozīciju izdevies pakāpties Ludzas “Latgols” vienībai, kas savā laukumā ļoti droši ar 34:28 pieveica “Vaiņodi”.

“Latgols” savā pirmajā spēlē jaunajā sezonā izbraukumā Rīgā ar 29:26 bija apspēlējusi ASK/LSPA handbolistus, kamēr vaiņodieši savā laukumā ar 30:32 atzina “Ogres” pārākumu.

Šīvakara spēlē “Vaiņode” pretiniekiem līdzās spēja turēties līdz 20. minūtei, kad rezultāts bija 9:9. Turpinājumā līdz pirmā puslaika noslēgumam “Latgols” veica izrāvienu, iekrājot trīs vārtu pārsvaru (16:13). Lielāko atrāvienu ludzānieši spēja sasniegt otrā puslaika pirmajā pusē, mājiniekiem brīžiem esot vadībā ar +7. Vaiņodieši turpināja cīnīties, pretiniekus ļoti tālāk neatlaižot, taču arī paši nespējot pacīnīties par punktiem.

“Vaiņodes” komandu neglāba arī Oskara Pāvila gūtie 11 vārti. Savukārt ludzāniešu rindās ar astoņiem precīziem raidījumiem rezultatīvākais bija Endijs Kušners.

Ludzas “Latgols” – “Vaiņode” 34:28 (16:13)

Latgols: Endijs Kušners 8/2, Cvetkovičs 5/1, Edgars Rancāns 4, Strazds 4, Edijs Kušners 3, Roberts Rancāns 3, Borodkins 3, Lipskis 2, Pegasovs 1, Borisenko 1.
Vaiņode: Oskars Pāvils 11/2, Mickus 4, Plūme 4, Juzups 3, Greikšs 3, Pumpurs 2, Silnieks 1.