Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Vaiņode negaidīti pieveic “SK Lagols”

27.01.2013 18:27

Negaidīti pirmo zaudējumu Latvijas Virslīgas čempionātā piedzīvoja čempioni “SK Latgols” handbolisti, kas izbraukumā aizraujošā spēlē ar 34:35 (14:17) atzina “HK Vaiņode” pārākumu.

Jau ar mača pirmajām minūtēm “HK Vaiņode” handbolisti izvirzījās vadībā, desmitajā minūtē iegūstot četru vārtu pārsvaru (6:2). Tālāk “SK Latgols” mājiniekiem vairs neļāva atrauties, taču tuvāk par -3 viņiem arī neizdevās tikt. Puslaiks pēc Gata Taujēna metiena noslēdzās ar trīs vārtu pārsvaru Vaiņodei – 17:14.

Pēc pārtraukuma Vaiņodes handbolisti ar Artūru Auderu un Andi Grundmani priekšgalā turpināja ieturēt 3-4 vārtu starpību līdz Ludzas vienībai. Tikai desmit minūtes pirms mača beigām, veicot izrāvienu 5:1, “SK Latgols” beidzot izdevās rezultātu līdzsvarot (28:28).

Arī mājinieki atbildēja ar labu izrāvienu 5:2, piecas minūtes pirms mača beigām atjaunojot trīs vārtu pārsvaru (33:30). Vēl gan Austris Tuminskis un Kaspars Lisovskis prata samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (33:34), tomēr Artūra Audera gūtie vārti minūti pirms spēles beigām nodrošināja “HK Vaiņode” uzvaru pār “SK Latgols” – 35:34.

Tas bija pirmais “SK Latgols” zaudējums Latvijas Virslīgas čempionātā šajā sezonā, bet “HK Vaiņode” – tikai piektā uzvara desmit spēlēs. Vietu kārtību turnīra tabula tas neizmainīja – līdere ir Ludzas komanda, bet Vaiņode ieņem ceturto vietu.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar deviņiem gūtajiem vārtiem bija Artūrs Auders, bet septiņas reizes izcēlās Andis Grundmanis. Viesiem desmit vārtus guva Kaspars Lisovskis un Austris Tuminskis, bet sešus – Edgars Rancāns. Jāatzīmē, ka “SK Latgols” šajā spēlē nerealizēja četrus 7 metru soda metienus.