Sestdiena, 20. aprīlis Mirta, Ziedīte

“Vaiņode” pagarina ASK/LSPA zaudējumu sēriju

06.12.2015 17:55

Šodien SynotTip Virslīgas spēlē piekto uzvaru izcīnīja “Vaiņodes” handbolisti, kas savā laukumā ar 31:27 pieveica ASK/LSPA komandu, sagādājot tai piekto neveiksmi pēc kārtas. Vēl vienā SynotTip Virslīgas spēlē pie panākuma tika “Latgols”, bet dāmu Virslīgā piekto panākumu guva “REIR Dobele”.

“Vaiņode” un ASK/LSPA bija tikušās jau oktobra sākumā, kad armijnieki savā laukumā bija pārāki ar 31:25. ASK/LSPA rindās iepriekšējās divās spēlēs nepiedalījās tās līderis Austris Tuminskis, tomēr šoreiz viņš atkal bija ierindā, kas rīdziniekiem ļāva cerēt, ka beidzot neveiksmju sērija tiks pārtraukta.

Spēles ievadā ASK/LSPA izvirzījās minimālā vadībā (1:0, 2:1), tomēr drīz vien iniciatīva pārgāja mājinieku pusē, kas vairākkārt panāca divu vārtu pārsvaru (6:4, 7:5, 12:10). Divreiz izceļoties Tuminskim un vienreiz Gunāram Liepiņam, ASK/LSPA spēja atkal pārņemt vadību (13:12), bet puslaika izskaņā atkal veiksmīgāk nospēlēja Vaiņode, noslēdzot pirmās 30 minūtes savā labā – 15:14.

Otrā puslaika sākumā laukumā ritēja līdzīga cīņa, bet pakāpeniski mājinieki palielināja savu pārsvaru, puslaika vidū pēc Oskara Pāvila metiena panākot jau +5 (24:19). Rīdziniekiem gan izdevās rezultātu samazināt līdz diviem vārtiem, tomēr Vaiņode uzvaru nosargāja, gūstot panākumu ar 31:27.

Vaiņode – ASK/LSPA 31:27 (15:14)
Vaiņode: Taujēns 8, N. Pāvils 7, O. Pāvils 7/3, M. Mickus 4, Mikāls 2, Plūme 2, Orlovs 1.
ASK/LSPA: Grēberis 7, Drobots 7, Liepiņš 4, Tuminskis 4/1, Vilsons 2, Miemis 2, Lubgāns 1.