”Vaiņode” piedzīvo sakāvi pret Dobeles ”Tenax”

18.10.2019 23:22

Šovakar, 18.oktobrī, ”SynotTip” Latvijas Virslīgā handbolā neveiksmi piedzīvoja ”Vaiņode”, kas viesos ar 22:36 zaudēja pagājušās sezonas čempionei Dobeles ”Tenax”.

Divus vārtus gūstot Viktoram Tarasenko, ”Tenax” jau pašā spēles ievadā ieguva 4:0 pārsvaru, un viesiem bija nepieciešamas vairāk nekā piecas minūtes, lai beidzot pārtrauktu savu sausuma periodu.

Tarasenko trešie vārti mačā piespieda ”Vaiņodi” izmantot minūtes pārtraukumu (7:1), tomēr tas deva tikai īstermiņa labumu.

Pēc pirmā puslaika laukuma saimniekiem piederēja 11 vārtu pārsvars, bet mača turpinājumā abas komandas apmainījās izrāvieniem, tāpēc handikaps vairs nepieauga tik strauji.

Beigās ”Tenax” varēja svinēt itin pārliecinošu uzvaru ar 36:22. Mājinieku rindās labākie ar sešiem vārtiem bija Andis Ērmanis un Antons Šuleiko, bet piecas reizes izcēlās Emīls Kurzemnieks. ”Vaiņodes” rezultatīvākajam spēlētājam arī seši vārti – izcēlās Matīss Mickus.

”Vaiņodes” kontā ir divas uzvaras un četras neveiksmes.