“Vaiņodei” pirmā uzvara šosezon

06.10.2019 23:10

Svētdien, 6.oktobrī, Latvijas “SynotTip” handbola Virslīgā pie pirmā panākuma šosezon tika HK “Vaiņode”, kas viesos ar 27:25 pārspēja komandu “Jūrmalas Sports”.

“Vaiņodes” handbolisti šo sezonu bija sākuši ar diviem zaudējumiem, kas spraigā cīņā bija piedzīvoti mačos pret Ogres un Ludzas handbolistiem.

Svētdien vaiņodnieki viesojās pie “Jūrmalas Sporta”, kas arī bija bez panākumiem, jo vienīgajā viņu spēlē ogrēnieši spēja izraut uzvaru ar vienu vārtu pārsvaru (25:24).

Jūrmalas un Vaiņodes komandu spēles rezultātu 2.minūtē ar precīzu metienu atklāja mājinieks Uldis Zariņš – 1:0. Viesi ar atbildi nekavējās – jau pēc 13 sekundēm Deniss Punpurs panāca 1:1.

Pirmā puslaika pirmo pusi veiksmīgāk aizvadīja kurzemnieki, kuri ieguva triju vārtu handikapu – 6:3. Tad ieskrējās laukuma saimnieki, kuri 20.minūtē pat izvirzījās vadībā ar 8:7.

Pēc pirmā puslaika ievērojams pārsvars bija Vaiņodes komandai – 15:10. Otro puslaiku ar četriem pēc kārtas gūtiem vārtiem sāka Jūrmalas komanda, panākot 14:15.

Izvirzīties vadībā vai vismaz izlīdzināt rezultātu jūrmalniekiem gan tā arī neizdevās.

Priekšpēdējā minūtē “Vaiņodei” bija divu vārtu pārsvars (26:24). Atlikušajā laikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – Vaiņodes handbolisti varēja svinēt pirmo uzvaru šajā turnīrā – 27:25.

Trīs HK “Vaiņode” spēlētāji šajā mačā guva pa sešiem vārtiem – Deniss Pumpurs, Matīss Mickus un Oskars Pāvils. Piecus vārtu guvumus pievienoja Ričards Juzups.

Komandas “Jūrmalas Sports” rindās rezultatīvākie bija Edgars Korzāns (8 vārti), Uldis Zariņš (7) un Ričards Jablonskis (6).

Pēc šīs uzvaras “Vaiņode” ar diviem punktiem pakāpās uz piekto vietu turnīra tabulā, bet “Jūrmalas Sports” joprojām bez punktiem un ieņem tikai septīto pozīciju.

“Jūrmalas Sports” – HK “Vaiņode” 25:27 (10:15)

“Jūrmalas Sports”: Korzāns 8, Zariņš 7, Jablonskis 6, Roberts Frīdenbergs 3, Grenebergs-Grīnbergs 1, Jaunzems, Grīnbergs, Turkupols, Ričards Frīdenbergs, Vilsons, Gramsts
HK “Vaiņode”: Pāvils 6, Mickus 6, Pumpurs 6, Juzups 5, Greikšs 2, Dīks 2, Silnieks, Jurševskis, Sproģis, Žentiņš, Kanenieks, Plūme